Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogytál le tíz kg-ot?

Hogy fogytál le tíz kg-ot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tizet, kilencet. Kevesebb kenyeret ettem, azt is pirítva, édességet semmit a gyümölcsökön kívül. Reggelire többet, ebédre keveset ettem, vacsora nem volt /ma sincs/, helyette délután 4-5 óráig gyümölcsöt ettem különféle magvakkal /dió, mandula, mogyoró/. Nem edzettem.
2011. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Inkább híznék.
2011. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

17 évesen 56kg-ról 46kg-ra. Először is vírusos hasmenésem lett--egy hét alatt 5 kiló lement ezért:DD Utána már elkezdtem fogyasztani magamat, ha már ilyen szépen lement: Futás, kevés reggeli, ebéd, nincs, édesség, kevés kenyér.

Egy hónap alatt lementek a feles kilók. (előtte is mindig 46-48 kg körül voltam)

2011. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló válaszára alapozva: na látjátok, hogy edzés nélkül is lehet fogyni! :)

Én is azt javaslom, hogy kenyeret kevesebbet, vagy teljes kiörlésűt. Amúgy lehet ám mindent enni, csak mértékkel, fele annyit, mint amennyit szoktál. javaslom, hogy kistányérból egyél.

ÉS igen délután pedig gyümölcsöt, zöldséget

2011. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"na látjátok, hogy edzés nélkül is lehet fogyni"


persze, hogy le lehet. ha a súlycsökkentés a célod. persze, ha zsírból akarsz fogyni, és nemcsak a mérleg érdekel, akkor már nehezebb.

de én még mindig meglepődöm: képesek vagytok elviselni a folyamatos éhséget és kvázi koplalni, csak mert lusták vagytok megemelni a popótokat? hát, "egészségetekre"...


eddig 5 kilót fogytam, még 5öt szeretnék, akkor lennék 175/63. mindent eszek, amit eddig, egyedül arra figyelek, hogy vacsira csak könnyebb kajákat, és a gyorskaját teljesen mellőztem. 2 naponta mozgok, futok, úszok, focizok, röpizek, kosarazok és nem kényszerből, vagy azért, hogy fogyjak, hanem a haverjaimmal, azért, mert jól érzem magam. és egy súlyos baleset után igencsak hálát adok az égnek, hogy mindezt megtehetem.

ti meg csak koplaljatok a gép előtt, fogalmatok sincs milyen érzés hónapokig úgy élni, hogy azt hiszed, sose állhatsz lábra, mert ha tudnátok, nem a gép előtt ülve akarnátok fogyni...

2011. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
NAH ELSO VALASZOLO...EZT EN IS IGY LATOM...;)
2011. febr. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!