Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt tényleg...

Menstruáció alatt tényleg ehetek többet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 18:25
 1/6 anonim válasza:
33%

Miért ehetnél többet?

Nem hinném h a kettőnek sok köze van egymáshoz. max jobban kívánod a kaját azalatt.

2011. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert menstruáció alatt több kalóriát éget el a szervezet.
2011. febr. 18. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is kicsit nagyobb az étvágyam menstruáció alatt de akkor sem eszem többet. az hogy menstruálsz nem azt jelenti hogy büntetlenül megehetsz mindent.

vagy ha többet eszel akkor mozogj is többet. én ha picit többet eszek akkor azon a héten még egy két plusz edzést beiktatok.

2011. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, többet éget a szervezet.

ehetsz ha akarsz, de ha én fogyóznék, akkor biztos 'áldásnak' venném a piros napokat, és nem ennék többet, hogy fogyjak!

Te döntésed :)

2011. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval.Nekem pont ma jött meg, és fogyókúrázok, de nem eszek többet egy kicsivel sem, én is áldásnak veszem.:)
2011. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, akkor több kcal-t éget el a szervezet, így egy kicsit többet ehetsz, de nem falhatsz.
2011. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!