Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fogyókúra a jobb ti...

Melyik fogyókúra a jobb ti mibe hisztek? Mi lenne a legjobb diéta? Sikerülhet nekem is?

Figyelt kérdés

Halottam valami Acai Berryről szerintetek?

meg ti mit javasolnátok?Régebben használtam a turbe diétát de nem bírtam folytatni mert rosszul voltam nagyon tőle.amit lefogytam vissza szedtem de még többet:S sajnos 162 cm vagyok és 81-83 kg közt. a családom egyik része mindig is súlyos volt de én nem szeretnék az maradni,mostanibba tornászom meg nem eszem este. és próbálok nem olyat enni amit nem szabadna.Nem csak azt akarom csinálni hogy ülök oszt nem csinálok semmit csak szedem a tablettákat. de kéne valami diéta meg egy jó fajta gyógyszer is.nyárra szeretnék lefogyni egy kisit nem top modell lenni csak hagy kezdjen el lemenni. a másik milyen diétát tanácsoltok amitől nem elvonok mindent magamtól meg azért meg is bírjam venni.mert a legtöbb diétát amit olvastam azé egy kicsit drága lenne. köszönöm a válaszaitokat


2011. febr. 21. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

En is 162 vagyok csak en 53 ra fogytam,es meg folytatom:)

Tehat en annyit csinalok,hogy 3 orankent eszem, vagy ha nem vagyok ehes akkor kihagyok egyet...egyatalan nem nehez.Es het -1 kilo

ezenkivul mindennap 1 ora torta es heti 3x futas neha kondi ha van idom.

Sok-sok folyadek, tea(zold)....2 utan keves vagy semmi szenhidrat.

HAJRA ;)

2011. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ:

de érdekelne te be tartasz valamilyen étrendet.mert nekem nehéz egy kicsit. de má sokszor vissza utasítom.ha irtok egy étrendet amitől nem lesz éhség érzetem azt meg köszönném. előre is kösz

2011. febr. 22. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:

hmmm en zabpelyhet reggelire,es bele vagok egy almat kockakra.

delelott keksz(dietas) joghurtal(konnyu es finom, gorok,densia) aztan ebedre egy csirkemell husi, uzsira tojas vagy leves es vacsorara semmit, vagy kefirt vagy natur joghurt mezzel.

soksok zold teat igyal ;)

2011. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a 90 napos diétát próbáld ki. nekem bevált és éhezni sem fgosz mert mindent ehetsz és nem az van h csak egy falatot érted ?
2011. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen rem hatni fog nekem is :D
2011. febr. 24. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:

szija

ajánlóm h napi 5x egyél de csak anyit h elég legyen ne legyél éhes.

És reggel 7-14 óráig kb ehetsz édeset de késöbb már ne mert adigra le mozgod.

Kis sport nem árt mozgás felülés futás stb. usszás ami az egész tested megmozgatja.

Hid el elsönek talán párkilot felszetsz de aztán folyamatosan adod le .

És még egy fontos ne azzal fogyoz h nem eszel mert a melled és feneked elfogy és semmi alakod nem lesz :S

2011. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ.szerintem is nem az a megoldás ha nem eszük semmit.mindenből keveset szerintem.
2011. febr. 26. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!