Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Nagy bajban vagyok?

Segítség! Nagy bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy mások szerint nagyon keveset eszem, de én soha nem érzem magam éhesnek. Délelőtt megeszek 4 szelet abonettet párizsival, pulykamellel, zöldségekkel, egy szelet diétás műzlit és/vagy egy almát, narancsot. Körülbelül 2-3 óra körül eszek. Minden nap mást. Tojást, sovány húst, salátát, levest..Igazából bármit amiben nincs sok szénhidrát. Mindent olívaolajjal csinálok, egyáltalán nem eszem kenyeret, tésztát édességet ilyesmit. És minden nap mozgok minimum fél órát.

Másfél hónap alatt 4-5 kilót fogytam, szóval nem csinálom drasztikusan. Nem is szeretném.



De ma eléggé megijesztettek.. Azt mondták ha ezt folytatom akkor lelassul az anyagcserém, meg hogy ha picit többet eszek esetleg akkor attól azonnal hízni fogok meg ilyesmi. De akkor mit csináljak? Tömjem magam, ha egyszerűen jóllakottnak érzem magam? Én nagyon jól érzem magam így. Mindenre van energiám, semmi szédülés fejfájás ilyesmi. (Mint mikor például 90naposoztam anno meg ilyen butaságokat csináltam)


Ahjj... Szerintetek?


2011. febr. 21. 22:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és naponta megiszom körülbelül 3 liter vizet. Arra is gondoltam, hogy ezért lehet, hogy 2-3 óra után nem vagyok éhes...
2011. febr. 21. 22:38
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hány kiló, hány centi vagy? mennyi kcalt és ch-t viszel be naponta?

ha jól értelmezem, 1 nap csak egyszer eszel, és ha így van, akkor igaza van a többieknek, a gyors anyagcsere feltétele (a genetika mellett persze) a napi 4-5 kis étkezés. egyébként az ételek rendben vannak, ezekből kéne kicsit többet, elosztva

2011. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

164 cm vagyok és 68 kiló. Nemcsak egyszer eszem, hanem kétszer. Vagyis a délelőtt folyamán 2x. 2 db szendvics abonettből, műzli, és gyümölcs.( 8körül és 11 körül) Hazaérek akkor is eszek, de próbálok csak fehérjét.

Bocs, ha nem voltam érthető.

2011. febr. 21. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
jó ez, de azért vacsira is próbálj meg valamit enni, nem egészséges, ha fél napig koplalsz. hidd el, ez inkább segíteni, mint hátráltatni fog a fogyásban :) vmi könnyűt, amiben nincs ch, és sok fehérje van
2011. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem alapjaiban jól csinálod, de egy kis korrekció kellene.Nem kellene ennyire csökkenteni a szénhidrátot, ebédhez belefér egy kis adag barna rizs,hajában sült v. főtt krumpli, habarással készült főzelék.Fasírtot is lehet (sovány húsból v. zöldségekből vega módra, csak sütőben süsd, ne olajban!Az Abonettre én ráunnék, olyan ízetlen, helyette a teljes kiőrlésű lisztből készült kenyérre szavazok, pirítva.S ami fontos: reggel éppen szénhidrátra van szüksége az agynak, néha egyél főtt gabonákat, nem fogsz hízni tőlük!(Főtt cukrozatlan müzli, zabpehely, kukoricakása, köles - friss gyümölccsel mind finom, és hasznos a szervezetnek.Sovány tejet is ihatsz, sovány túró, zsírszegény sajt is jöhet, körözött is.Picike zsiradék is kell a testednek, néha egy-két szem dió nem árt!De nem több!!! S egyetértek, hogy este egyáltalán nem kell enni!! A mozgásprogramod is jó, a folyadékfogyasztásod is!Friss zöldség is legyen az étlapodon minden nap, és gyümölcs is!Egyetlen nap se teljen el nélkülük!A párizsi viszont nem a legjobb, akkor már inkább gabonakolbász vagy tonhal(sós lében), nem lehet mindennap sonkát enni, az is unalmas.Sok sikert és kitartást!
2011. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!