Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állítólag, ha nem reggelizem,...

Állítólag, ha nem reggelizem, nem is fogok fogyni. Egy narancs már reggelinek számít? Vagy egy pohár tej?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
hát...elvileg a reggelinek kell lenni a legtöbbnek.Ehetsz 2 narancsot és igyál hozzá tejet is és egyél még valami kekeszet(pl.:győri édest).Így már reggeli.
2009. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha reggel szánsz annyi időt magadra hogy megigyál 3 deci kakaót már akkor sokat tettél magadért. Azért javaslom a kakaót mert abban több szénhidrát meg ilyesmi van mint a sima tejben. Ha megeszel hozzá egy Jóreggelt szeletet a győritől, kész is a reggeli. De ha nincs, vagy nem szereted, egyél almát mondjuk. Az alma jobban passzol a kakaóhoz mint a narancs :)
2009. febr. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Én reggel csak keveset tudok enni, két narancs a max.

Orvos szerint valami semlegeset kell, tehát pl. piritós, gyümölcs, semmi megterhelőt (nekem a tej is az), de én is kényszerítem magam rá, és így fogyok.

2009. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha hosszú távon nem reggelizel, gyomorfekélyt kapsz.
2009. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Hallottál már agykontrollról??Ők délig semmit nem esznek,csak isznak (Vizet,teát).Én 15 éve nem eszem délig.Így fogytam 13 kg-t fél év alatt.És azóta is tartom a súlyom.Nincs gyomorfekélyem,nem vagyok fáradt és álmos.Szóval köszönöm jól vagyok.:-)
2009. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
13:25 - egészségedre, apám tartósan csinálta így, és ő gyomorfekélyes lett, azóta nem hagyja ki a reggelit, amióta baj lett, de teljesen nem múlt el a baj. Én nem ajánlom, nem kellemes dolog.
2009. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem este kell enni, hanem reggel. Meg talán ha nem a gép előtt meresztenétek a feneketeket, hanem sportolnátok, az is sokat segítene.
2009. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Csak hogy tisztázzuk,a gyomorfekélyt stressz okozza.A meggyengült falon megtelepednek a baktériumok.Tehát úgy is mondhatnám,hogy baktérium okozza.

Ha valamiben meg nem vagyunk biztosak,akkor előttünk a világ és utána olvasunk.Beírjuk a keresőbe.És nem leugatjuk a másikat.Az 1900-as évek meg elmúltak:-))

2009. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is fogytam már úgy, hogy próbáltam minél inkább eltolni az étkezést, de ez nem túl egészséges módszer, mert így egész nap fáradékony, nyűgös leszel.És tényleg érdemes reggel bőségesebben kajálni, mert én nem egyszer jártam úgy, hogy este 8-ig alig ettem, el voltam telve magamtól, aztán meg jól bezabáltam a "dicsőség" örömére, s az este bevitt kalóriákat sokkal inkább elraktározza a szervezet, bármilyen keveset is ettél napközben.A reggeli azért is fontos, mert beindítja az anyagcserét.Szerintem ne hagyd ki.Ha vmit mellőzni akarsz, az inkább a vacsi legyen;) Azt a legnehezebb elhagyni, de fogyás szempontjából ez a leghasznosabb.
2009. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!