Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Level diéta mennyire hatásos?

A Level diéta mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Több kérdésem is lenne. Mindent elolvastam ezen az oldalon, ami a Level diétával feltett kérdésekre adott válaszokat illeti. De pl. nem tudtam meg pontosan, hogy sportolni muszáj mellette? Mert elég madárnak való mennyiségű a napi kaja adag és nem tudom lesz-e erőm még mozogni is külön. Nagy súlyfelesleget szeretnék leadni (25-30 kilót). Ezesetben a diéta végeztével visszajönnek a kilók? Persze nem akarok zabálni utána sem, de ezt örökké nem lehet tartani. Folyadék bevitel mennyi és mi legyen? Szénsavas ásványvizet ihatok citrommal? Köszi előre is a segítséget. Nagyon sokat segítene, aki írna:)
2011. febr. 25. 01:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy light colát ihatok? Attól mindig hányingerem van és így elveszi az étvágyam:)
2011. febr. 25. 01:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen dieta amitol fogytam.Viszont konnyen vissza lehet hizni ha befejeztevel ujbol zabalsz de ez minden dietara ervenyes.
2011. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
olyan diétát állíts össze, amitől fogysz, és mikor beáll a súlyod, tovább tudod tartani, és nem ugrassz neki a hűtőnek. minden olyan diéta ami egyszer véget ér és felváltja egy másik, több kcal-os étrend, sajnos visszahízással jár...
2011. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Nem tudom miert keres mindenki dietat, mindenkinek mas a megfelelo, en csak nehany egyszeru szabalyt tartottam be es bevalt! Koves oket te is es meglessz az eredmeny!

1. Idotol fuggoen barmit ehetsz, ez olyan mint a norbi update, de tenyleg igyvan. Szoval, ha fagylaltot szeretnel enni azt reggel tedd! Alma, hus, zoldsegek es gyumolcsok barmikor! Paradicsom, uborka, virsli nagyon bevalt vacsora nallam!

2. A mozgas a dieta igazi szive, eleget kell mozogni. Ha nem is izmositani, de kardozni, mozogni kell!

3. A gyomrot ossze kell szukiteni. egyre kevesebbet kell enni. De FOKOZATOSAN. az elso par napban marni fog a gyomrod, mivel a gyomrod tulsok gyomorsavat termel ilyenkor, de ez par nap utan elmulik vagy megszokod(ezt a mai napig nem tudom eldonteni)


Korulbelul ezeket a szabalyokat kovettem es 1 ev alatt 100rol 65re fogytam nekem bevaltak! remelem hasznos volt a tanacsom! ^^

2011. febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Jah es light kola rendben van, bar a Zero jobb jah es ami meg fontos egy fogyokurazo naponta kb 1300 kaloriat visz be! ha teheted nezd az etelek mennyi kaloria van bennuk!
2011. febr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi:) Úgy gondoltam, hogy előbb végigcsinálom ezt a Level meg a bécsi diétát és utána beállok egy rendszeres, egészséges étkezésre. A zero meg a light cola között mi a különbség? Nem gondoltam, hogy van:)
2011. febr. 27. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:
fuh hát a zeróban kb semmi nincs.:D de tényleg...szinte semmi. de szerintem borzalmas az íze.
2011. febr. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
En amr megszoktam! :D am zeroban 0 kaloria a lightba van valamennyi
2011. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy ment?POnt ezt csinálom,amit te.Padost csinálom 1 ideje,amint végeztem a levelt akarom,utáne meg egészségesen étkezni.Bevált?
2011. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!