Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma reggelire ettem 3 abonettet...

Ma reggelire ettem 3 abonettet,3 virslivel és rengeteg ubival. Ez így megfelel?

Figyelt kérdés
Mivel nem rég keltem fel,így most volt ez a reggeli nem sokára tornázom utána pedig eszek egy almát.Délbe kevés tejszínes csirkemellet,utána megint torna,majd fél6 fele is eszek valami szénhidrát menteset és ismét torna.10 kg szeretnék leadni.
2011. febr. 26. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kevés. Abonettben nemsok energia van, virliben is kevés, ubiban meg kb. semmi.
2011. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én jól laktam:D
2011. febr. 26. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megfelel a reggeli, de minek tornázol napi 3szor? Azért nem kell túlzásokba esni. Sokkal jobb ha naponta egyszer, de inkább kétnaponta tornázol egy-másfél órát intenzíven.


A másik, hogy túl kevés szénhidrátot viszel be. Diéta idején is szükség van rá, hogy megfelelően működjön az anyagcseréd és legyen energiád.


Mindegy, te tudod. Én csak elmondtam a véleményemet.

2011. febr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát úgy tornázok egy nap,hogy mind a 3 napszakban fél órát.Így nem hiszem hogy olyan sok lenne.Akkor minden nap ennem kell egy kis szénhidrátot?Úgy jó ha azt reggel eszem?
2011. febr. 26. 10:56
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy pirítós?
2011. febr. 26. 10:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ne haragudj de nagyon hülye vagy.Nem tudsz fogyókúrázni!!Napi 5×-i étkezés mindenből ehetsz de nagyon mértékkel.Mert így szénhidrátot is viszel a szervezeted-be,energiád is lesz és ha még sportolsz mellé akkor fogysz is.Hidd el ez így jó!!Én így fogytam eddig 5 kilót(még folytatom)67 kilóról 62-re és egy hónapja csinálom.Mellette heti háromszor járok aerobicozni! Nekem ezeket a tanácsokat a kórházban mondták azóta így csinálom
2011. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy kell enni szénhidrátot! Persze az sem mindegy, hogy milyet. Én gyümölcsöt szoktam délelőtt, kora délután (alma, kivi, körte)

Ezenkívül zabpehely, zabkorpa, ilyesmik:) Én zabkorpába szoktam "panírozni" az ebédre szánt csirkemellet:) Hozzá köretként negyedannyi barnarizs, de sok saláta. :)

Délután, este pedig inkább fehérjét és zöldséget (saláta pl.)

Napi 5-6szor kicsi étkezés, elosztva.

Nekem nagyon bejött.:)

2011. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti... tudnál nekem privátot írni, és esetlegesen segíteni? :)
2011. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
persze:)
2011. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál,csak a hülyézést kellett volna elhagyni.Nekem nincs úgy szabadidőm hogy eljárjak délutánonként sportolni,nekem marad az itthoni torna.
2011. febr. 26. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!