Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért jó zöld teát inni...

Miért jó zöld teát inni fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 18:28
 1/8 anonim válasza:
38%
Me zőőd
2011. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Emésztést segíti elő , kevésbé kívánod a ételt , megnyugtat . Röviden ennyi :)
2011. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De viszont nem szabad sok cukorral fogyasztani , mert elveszi az ízét :)
2011. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, utána nem igen leszek éhes, és ez az egyetlen tea féle amit citromlé nélkül is meg tudok inni. Cukor helyett meg édesítőszert használok így nem is hizlal.
2011. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem csak fogyókúra alatt jó, hanem általában is.:) Én mostanában a fehér teára vagyok rákattanva:D [link]
2011. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. febr. 26. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Kulonben van egy tuti modszer annak aki nem birja meginni a zold teat magaba..mert az csak ugy hatasos...ragozni kell mikozben iszod mehozza valami edes gyumolcsos ragot...igy felveszi a rago izet a tea mikozben iszod...Probaljatok ki...en igy csinalom..es meg jo is a tea...xd
2011. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én nem rakok bele semmit az első hét pokoli volt alig vártam hogy utána vizet igyak de most már minden oké meg lehet szokni ;)
2012. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!