Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Több mint,20kg-ot fogytam! A...

Több mint,20kg-ot fogytam! A diéta nagyon egyszerű: Alig eszem valamit! Van, hogy egy nap csak egy almát, vagy egy szem cukorkát, de van hogy ennyitt se! Szeretnék sportólni, néha futok, biciglizek Egézséges ez a diéta? Hanem milyen bajom lehet tőle?

Figyelt kérdés
írta: f/15 ( márciusban 16 )
2009. febr. 16. 21:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ezt a 20kg-ot alig 2hét alatt!
2009. febr. 16. 21:29
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egészségtelen. a szervezeted teljesen kizsákmányolod, látszat eredményeket tudsz csak felmutatni. Innentől kezdve amikor eléred a célod és újra enni fogsz azonnal raktározni fog a szervezeted és jön a jojó. Inkább tarts normál diétát, mozogj még többet és élj egészségesebben! Tartós és megőrizhető fogyás csak így jöhet létre!
2009. febr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi, a gyors választ!:)
2009. febr. 16. 21:35
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy alig eszel,az nem diéta,olyan dolgokat kell enned amiben nincs szénhidrát,reggelizni,ebédelni és vacsorázni is kell, viszont én 5 óra után már semmit se eszek,igy is 2 hónap alatt lement rólam 13 kg,lehet hogy lassabban mint neked,de ne így fogyj le hogy megvonod magadtól a kaját.

Milyen bajod lehet tőle,többek között tönkreteszed a gyomrod.

2009. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fajta öncélú koplalás teljesen felboríthatja egy életre az anyagcserét, a pajzsmirigyműködést, tönkreteszi a vesét!
2009. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Éljenek a provokatív, hülye kérdések.

Menj máshová hirdetni az igét, kamu a kérdés.

2009. febr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

Gyors fogyás esetén nem történik más mint a sejtekben raktározott zsír mennyisége csökken, de a zsírsejtek száma nem változik! A tartós nem evés nem tarthat örökké, és az előbb leírt ok miatt gyorsan vissza fogsz hízni.


Javulást hosszútávon csak a mozgással érhetsz el. Tudom javasolni a futást(olcsó és még szórakoztató is ha közben van lehetőséged zenét hallgatni). Kezdetben nem kell sokat futni és meg is állhatsz. Az idő előrehaladtával pedig fokozatósan tegyél meg egyre hosszabb távokat, kevesebb pihenővel.


Sok sikert!


17/l

2009. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Aha, es miota elsz 1 db almaval, illetve 1 db cukorkaval???? Mert ettol csak ehenhalni lehet, mast nem. Kulonben mennyi ido alatt fogytal le 20 kg-t? Csak azt nem mondd, hogy 1 het alatt:)))))))

Es a helyesirasodat nem szoktad gyakorolni?:))))

2009. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nos én sem eszem ennél többet, de nem fogyás céljából, csak nem vagyok éhes. Napi pár keksz, vagy ilyen kis dolgok nekem elég, de ettől még nem lehet 20 kilót fogyni, ahhoz elég sok idő kéne. És persze hogy nem egészséges, ez egyértelmű neked is, nem?? Egyébként meg 15 évesen nem eszel rendesen azzal csak magadnak ártasz mert nem fejlődsz rendesen... szóval semmi értelme fiatalon koplalni, vékonyabb talán lehetsz tőle, de a fejlődésben megállsz.
2009. febr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kivan zárva 2 hét alatt 20kg....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezt én is csina´ltam,nem voltam vele tisztában hogy mit teszek.........HÀt MÉGYEGYSZER NEM CSINA´LNÁM!!!!!!!!!!!

de nem 2 hét alatt ment le,hanem 2 hónap alatt!!!!

2009. febr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!