Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire jó a 3in1 kávé...

Reggelire jó a 3in1 kávé tejjel? És a többi jó?

Figyelt kérdés

igen, tudom abban elvileg már van tej, de én tejbe teszem. És tudom cukor is van benne, de általában ez az egyetlen "édesség" a nap folyamán amit fogyasztok, másba amit cukorral ennék édesítővel eszek.

-Tízóraira 2 vagy 3 pufirizst szoktam enni

-ebédelni otthon szoktam, általában salátát, babfőzeléket, kukoricát (ha nagyon hízlaló van otthon mint pl rántott hús, tészta pörkölttel) akkor helyette salátát eszem pulykavirslivel

-tízórai natúr joghurt, ebbe édesítőt szoktam tenni, meg néha zabpelyhet, gyümit. Ha még éhes vagyok néha eszem szendvicset (barna kenyér+sonka+paradicsom), és gyümölcsöket is szoktam enni

-vacsora mindig változó, van hogy zabkása, saláta, joghurt, ha éhes vagyok még eszem pufirizst is hogy megtöltse a hasam.

Ez így jó, ha szeretnék fogyni kb 5 kg-ot? Most se vagyok kövér egyébként (64kg)


2011. márc. 2. 23:47
 1/8 anonim válasza:
a tízórait kihagyhatnád, főleg hogy 2szer teszed
2011. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a 2. tízórai uzsonna akart lenni :D
2011. márc. 3. 00:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az étkezés mellett rendszeresen mozogsz is,akkor jó!
2011. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyi a reggelid??

Cukor helyett keményítő (keksz, müzli), vagy egyéb étel se lenne rossz :)

2011. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgyértem, 2in1 és keksz :)
2011. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én az édesítőszert kihagynám, mert káros a szervezetre, mert becsapja az agyat, és elkezdi termelni az inzulint a semmire. Nő az infarktus veszély is e-miatt.
2011. márc. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
62%
Javaslok neked egy remek kis fogyókúrát. Jómagam fél év alatt fogytam 30 kg-t. Nem kell semmilyen csodaszerre gondolnod. A megoldás az egészséges táplálkozás. A testednek szüksége van a vitaminokra, szénhidrátokra, zsírokra, stb. Ezek az alapvető táplálkozás részei, csak nem mindegy, hogy miből mennyit. Nem kell mást tenned, mint számolnod, méghozzá a kalóriákat. Saját magad állíthatod össze az étkezéseket, és még éhezned sem kell. Keress elő egy kalóriatáblázatot. Egy felnőtt nőnek kb. napi 1500 kCal-ra van szüksége. Az elején lehet úgy fogod érezni, hogy semmi hatát nem értél el, vagy híztál, de a hónap végére kb. 3-4 kg-t fogyhatsz-Nem szabad semmilyen ételt megvonnod magadtól, csupán arra ügyelj, hogy több zöldséget és gyümölcsöt egyél, és kevesebb zsiradékot. És nem árt, ha ez mellett sportolsz is. Én naponta 10 km-t bringáztam, mivel nekem ez felet meg a legjobban, de azt már te döntöd el, hogy mit szeretnél. Csak nem hajtsd túl magad. Legjobb, ha azt csinálod, amit szeretsz, ami ellazít.
2011. márc. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggelire egyél vmit a kávé mellé, de a kávé lehetne másképp, én pl instant kávéport (amiben nincs cukor) iszok folyékony édesítővel, és 1 dl tejjel. Mellé eszem zabpelyhet, szintén tejjel.

A többi jó, vacsorára viszont ne egyél zabkását, meg pufirizst, helyette egyél főtt tojást, vagy túrót, vagy bármit, ami fehérje, ne egyél szénhidrátot vacsorára, az a lényeg.

2011. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!