Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ahol átlátszanak zölden az...

Ahol átlátszanak zölden az ereim ott kevés a zsír?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ahol átlátszanak az ereim (és ki is dudorodnak) ott azért, mert ki van erőltetve, pl a csuklóimon, a bicepszeimen. 28F
2011. márc. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ja és a kézfejemen is.
2011. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép kemény f@szon is kilátszanak, ott is csak izom van, szerencsére.
2011. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
najó de én lány vagyok, inkább fiúknak látszanak át kidudorodva az ereik de nekem nem dudorodnak ki csak zölden átlátszanak és végig a karomon de még a combomon is
2011. márc. 3. 10:42
 5/10 anonim ***** válasza:
jártál te iskolába, kislányom?
2011. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy te kissé vitaminhiányos? Vagy esetleg "fehérbőrű"? Akkor szokott előfordulni...szerintem.
2011. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jártam iskolába :-) :-) fehér vagyok de amikor barna voltam akkor is átlátszódtak és semmi baj a véremmel, mindenből annyi van benne amennyi kell, vasból még kicsit sok is :-D furcsamód...
2011. márc. 3. 13:49
 8/10 anonim válasza:
Az eszébe sem jut senkinek, hogy vékony a lány bőre? Nekem is kilátszanak, nincs rajtam egy csepp izom sem, de olyan vékony a bőröm, hogy ha hozzádörzsölöm finoman valaminek, akkor rögtön kisebesedik. És nem vagyok vérzékeny, még mielőtt vki megkérdezné. Egyébként pont tegnap merengtem én is ezen, és lehet hogy egy szakembert kellene megkérdezni.
2011. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem azután lett súlyosabb miután fogytam. pl. a szemem alatt a kék erek nagyon feltűnőek és mellesleg nagyon csúnyák nagyon megkeserítik az életem.
2011. márc. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az ember bőre három fő rétegből épül fel:

1.hám (külső felszín), nincsenek erek.

2.irha -hajszálerekben gazdag, rugalmas kötőszövet (arcpírt, bőrpírt okoz, ha kitágulnak itt az erek)

3.bőralja - 2-5 cm zsírréteg erekkel.

itt egy ábra:

[link]


nekem úgy tűnik, hogy ha az ér (zöldeskéken) átlátszik, ott nem a zsír vékony, hanem a bőr külső része.

kozmetikusok szerint a vékony, áttetsző bőrnél jobban kell figyelni, hogy milyen kozmetikai szereket használsz, mert a bőr érzékenyebb.

2011. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!