Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyott 1 hónap alatt...

Mennyit fogyott 1 hónap alatt az, aki a Norbi update menüt rendelte? Heti 10500ft

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak ebédet rendelek, és nem fogytam semmit, de legalább nem híztam tovább.


2 dolog vet vissza:

1. A fogyókúrás szempontból nem túl jó vacsorám, amit a kimondottan vékony férjemmel közösen fogyasztunk el (ha lesz normális izű zöldség, ezen változtatni fogok).

2. Az ebéd akkora adag, hogy többet eszem, mint amikor nem akartam lefogyni. De annyira finom, hogy sajnálom kidobni. (Annyi meg nem maradna, hogy még egy evésre elég legyen.)

2011. márc. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem rendeltem és nem is rendelnék, így fogyás szempontjából ezzel kapcsolatban nem tudok szólni, viszont ha valakinek ennyi pénze van ételre, inkább vegye meg maga az alapanyagokat és főzzön magára. Miért? Mert biztos lehetsz benne, hogy mit eszel, és hogy amit eszel, az kell a szervezetednek és jó :). Mondjuk nem tudom, pontosan mit takar egy ilyen menü, de az itthon készített menüm, így épül fel: az ebéd csirkemell (100 g) mellé rizs, zöldségek. Ebédet tekintve heti 1 kg csirkemell kell maximum, ez helytől függően 1000-1500 Ft között kapható, a hús meg is van az ebédhez (s igazából még marad is ki 300 g, ezt más étkezéshez be lehet tenni vagy következő hétre). Mellé a gyorsrizs 200 Ft körül van, ezt négyszerre eszem meg, tehát heti szinten 2 doboznál nem kell több (persze helyette vagy mellé jöhetnek zöldségek, leginkább borsót, répát szeretem, ráadásul ezek is megfizethetők, borsó 600 Ft/kg, ez is 7-10 étkezéshez is elég lehet). Kb 3000 Ft-ból kivitelezhető az ebéd, vacsi túró, tojás, joghurt ez heti szinten 1000 Ft legrosszabb esetben, reggeli szendvics, ez is kijön heti szinten 1500ból kb (tejet is iszom). 5-6000ből szép kis heti menüt lehet összehozni, ebben gyümölcs is, zöldség is van és megfelelő fehérje, és a ch-t is minőségi áruból vinnéd be. Remélem nem haragszol a levezetésemért, csak rá szerettem volna világítani, hogy olcsóbban kijönnél, ha egy kis időt fektetnél a főzésbe, a fogyás is biztosítottabb, hisz be tudnád lőni a megfelelő ch, fehérje és zsírbevitelt, jobban egyénre szabhatóbb és tényleg egészségesebb is.
2011. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 4 kilót fogytam. Heti 5x tornáztam is. Lehet kicsit kevésnek tűnik ez a 4 kg, de nekem viszonylag nincs nagy súlyfeleslegem. 73 kilóról indultam, mikor legutóbb mértem akkor voltam 69. Most lesz 2. hónapja 18.án hogy csinálom, akkor szeretnék megint mérlegre állni. De azóta is tuti fogytam, érezni a ruháimon és látni is. Nekem nagyon bejött ez a diéta, mert abszolút nem éhezem és energiám is van mozogni. Persze kell egy nagy elhatározás ehhez is.. nem is kicsi. Ha eszembe jutna csalni mindig arra gondolok, hogy mindjárt itt a tavasz, nyár és hogy milyen csini leszek.. Meg hogy 1 szelet csoki vagy akármi nem ér meg 2 perc boldogságot. Amúgy én 58 kiló szeretnék lenni. És te?
2011. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és én nem rendelem a kaját, hanem én csinálom. Mindig update egyeset. (Utolsó)
2011. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én nem értek egyet azzal, hogy beszéljük rá a kérdezőt, hogy főzzön magára. Egyrészt lehet, hogy olyan az életmódja, hogy nincs rá ideje. Mert nekem pl. nincs időm, mert előbb dolgozom, aztán suliban vagyok, fél 8, mire hazaérek, akkor még gyakorolnom kell, és a párommal is lenne, szóval akármilyen egyszerű dologról legyen szó, nem érek rá főzöcskézni. Az időm drágább, mint a kaja, úgy is mondhatnám. (Aki szerint ez kifogás, meg lustaság, csinálja utánam.)

Ráadásul aki egymagának főzne, és tegyük fel, nem akarja 2-3 napig ugyanazt enni ebédre-vacsorára (én pl. nem akarom, nem kívánom - ennek meg nincs értelme, mert ilyenkor zabál be az ember hízlaló dolgokból), az nem is biztos, hogy olcsóbban kijön. Főzni nagyban éri meg jobban.

Ráadásul - ha helybe hozzák a heti menüt -, nem esel kísértésbe a boltban, bevásárláskor.

Szóval a kajarendelés bizonyos esetekben nagyon praktikus.


Még egy szempont, hogy nagyon kevés igazán finom diétás kaját találtam (recept), pedig kerestem. A hús párolt zöldséggel meg egy idő után elég uncsi. A rendelt kaja meg változatos és nagyon finom. De abban igazat adok, hogy nem tudja az ember, miből van.

2011. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én sem rendeltem az update kajákat, inkább a kódok szerint válogattam az alapanyagokat és a készételeket, tehát este 6 után is eszegettem, ha megéheztem, keveset, hogy pont jól legyek. ezzel a rendszerrel, különösebb mozgás nélkül 3-4 hónap alatt lement 15 kiló, tehát havi 4-5 kiló. (Nem mértem a részeredményeket havonta, ezt a diéta előtti méredzkedés és a hónapokkal későbbi alapján mondom.) Szóval szerintem is inkább vedd meg az alapanyagokat, ha az időd is engedi ezt, és készíts magadnak finom falatokat, a neked szükséges adagokban. Az esti pasiddal történő vacsora bojkottálhatja bőszen a fogyókúrádat, igyekezd elkerülni, lehet finom vacsit csinálni norbisan is!:) (Tudom, hogy ez nehéz, mellettem is egy szuper-anyagcserés fiatalember nehezíti a dolgokat...:D)

Betartva a szabályokat és magamból kiindulva havi 3-6 kiló simán lemehet, persze a kiinduló súlyfelesleg függvénye is ez.

2011. márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem most a 2. gyerkőc után kellene lefogynom 78-ról mondjuk minimum 65-re /172 cm vagyok/

Azért szeretném rendelni, hogy lássam az adagokat és felfedezzem a rendszert. Erre elég egy hét is, utána biztos én fogok kaját csinálin, mert a roston husik úgyis gyorsan megvannak. Nagyon remélem, hogy heti 05-1 kg lemyeg...álom édes... :OD

2011. márc. 6. 17:33
 8/8 anonim válasza:
A Norbi Update-tel mindig fogytam. Eleinte magam csináltam a Norbi Update könyv alapján. Később egy darabig a gastroyaltol rendeltem Norbi menüt, és most elkezdtem újra az Update menüt. Általában 1 hónap alatt 4 kg ment le a menütől.
2012. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!