Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthonra milyen tornát ajánlot...

Otthonra milyen tornát ajánlotok, ami belefér olyan fél órába, max 1be, és tuti hatásos fogyásnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden hatásosabb annál, mint hogy a kanapén ülsz :). Ha akár egy órád is van, nyugodtan keress aerobik dvd-t vagy más intenzívebb tornás dvd-t, lehetőleg ne szimpla lábemelgetés legyen, inkább olyan, ami jobban megmozgat. Ami a leghatásosabb azaz intervall edzések, de minthogy otthoni mozgásról van szó, így ez kilőve, kivéve ha befektetnél egy szobabiciklibe, azon is végezhető.
2011. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szobabicó azért nem jó, mert pároméknál nem fér el, otthon meg kevés időt töltök. Szóval szobában végezhető torna kellene, ami felér egy aerobickal, vagy tánccal, vagy ilyesmivel.

Címeket is tudtok írni esetleg?

2011. márc. 3. 11:02
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=l5Hxw_Jf2B4

Nem tudom mi mivel nem probáltam de viszont láttam h sokan irják h jo és hasznos.Az tuti h többet ér mint egy sima trna mert aza fél ora nem valami sok,sok ember csak 20 perc után kezd el izzadni.Szóval több a semminél a fél ora,de akkor valami intenzivebbet kell mozogni.

2011. márc. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=wcKPNA9AbAg


Ha van rá kereted és eszereznék a helyedbe egy kangoo cipőt és ahoz néznék videokat az is nagyon hasznos és jó.

2011. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Adok két címet, ami jól kifárasztott, tehát elég hatékonyak lehetnek.

Norbi Fitness Kickbox - azt mondja, 1000 kalóriás edzés, de ennek ugyse igaz a fele se valószínűleg, viszont tényleg jól átmozgat

Zumba Fitness Cardio Party - rengeteg féle tánc, ritmusos zenék, pörgés, ez volt a leginkább kedvemre való, nem untam, mindig jött valami új

2011. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most Rubint Réka egyik 20 perces gyakorlatát szoktam esténként. Sajnos este 6-7re érek mindig haza, ezért a max 1 óra mozgásra szánt idő.
2011. márc. 3. 11:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Reka tokeletes ha nincs sok idod mert jol atmozgat es megizzaszt az alatt a 20-30 perc alatt
2011. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!