Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6-8 kilót szeretnék leadni....

6-8 kilót szeretnék leadni. Jó mozgásforma hozzá a zumba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
barmilyen mozgasforma jo de ha nem taplalkozol megfeleloen akkor a zumbatol sem varahtsz csodat...a jo kulalaknak csupan 30%a a mozgas a tobbi a jol kialakitott etrend
2011. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
természetesen a megfelelő étrnd mellett gondoltam én is. Csak kaptam egy zumba dvd-t és nem igazán ismerem ezt a mozgásformát, ezért kérdeztem.
2011. márc. 3. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az Zumba mánia eléggé új ahhoz, hogy már bárki is lefogyott volna tőle. Így ránézésre nem hinném, hogy használna.
2011. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
regebben volt egy ujsagban, hogy egy ember 40kg-t fogyott ZUMBAVAL ... de sajna nem olvastam el akkor csak a cimet :S... szoval sztem jo lesz..vagyis remelem..mert en is zumbazok:D 17/L
2011. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen valóban elég új keletű még Magyarországon. Csak a "régi" edzésformáimat már kicsit unom. Jó lenne valami új, csak remélem haszna is lesz. ahogy elnéztem, az egész leginkább tánc.
2011. márc. 3. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!