Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatok le könnyen 5...

Hogy fogyhatok le könnyen 5 kilót a hasamból, a derekamból és a combom belső részéből?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. 168 cm és 58 kg. Nem vagyok dagadt, csak van 5 kiló feleslegem amit le szeretnék adni, hogy nyáron jól nézzek ki fürdőruhában. :) Válaszotokat előre is köszönöm.
2011. márc. 3. 13:22
 1/5 anonim válasza:
Végezz hasizom gyakorlatokat, kenyegesd magad narancsbör elleni krémmel és fuss vagy sétálj sokat intenziven. Én útálok futni, de sokat sétáltam és nagyon sokat segített!
2011. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Diéta, a hasazástól nem megy lejjebb...
2011. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szija,ne dietazz,dietaaval csak elrontod magad esha abbahagyod a dietat nemh csak viszahizod azt az ot kilot hanem + meg 5 kilot,tapasztalat,fuss vagy setalj sokat,napi fel ora torna egykis hasizom gyakorlat,fenek comb,rubint reka dvdje nagyon jo,regebben enis arra tornaztam,de a futason van a lenyeg,ensme szeretek futni,de ez hatasos,én 166 cm vagyok es 59 kilo voltam,februartol rendszeresen jarok fitnesbe minden masodik nap,es most 55 kilo vagyok,tehat egy honap alatt lefogytam 4 kilot koplalas nelkul,3 napja kiprobatam az activia joghurtot megkonyniti az emesztest...es lefogytam meg egy kilot,szval nyugodtan egyel mindent de mertekkel,es elegfontosabb h este 5-6 utan mar ne egyel smemit csak egy almat v banant v vlmien gyumolcsot,én igy csinaltam es idaig sikerrel hallisten,sok szerencset nekedis,tudod...szepsegert szenvedni kel...:)
2011. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
elozo valaszolo vagyok: elfelejtettem h a feher kenyeret kiflit hanyagold,inkabb barna kiflit.
2011. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 5. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!