Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ha délig csak gyümölcsöt...

Jó ha délig csak gyümölcsöt eszem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudományos alapon, biztosan nem. De én a saját tapasztalatom alapján mondom, hogy igen. Délig én is csak nyers zöldséget és gyümölcsöt eszek. (Persze nem mindegy, hogy milyen, mert sajnos a banán, a szilva, a szőlő nem szolgálja a fogyókúrát.)
2011. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kinek mi a jó, ki kell tapasztalni. sok ember látom, hogy úgy indítja a napot h narancs... én biztos h megőrülnék, ha reggelire egyből valami savképző ételt kéne ennem, sőt általában akkor is rosszul vagyok, ha nap közben éhgyomorra eszek gyümölcsöt, utána addig rossz a gyomrom, amíg nem eszek rá vmi "szilárdat"
2011. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egészségesnek biztos egészséged,de nem hiszem h jo.Szerintem inkább délelőtt egyél és legyen elég energiád a naphoz,minthogy utána kezd el enni.Az lenne a jo ha a gyümiket kiegészitésképpen ennéd vagy délután.
2011. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb úgy, ha eszel még mellé valamit, mondjuk tk kenyeret, vagy tojást.
2011. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó, mert a reggeli nagyon fontos étkezés, és a gyümölcstől nem lesz nagyon energiád, és kevés is.Reggelire nyugodtan lehet enni szénhidrátot, persze nem cukros, meg egészségtelen kajákat, hanem egészségeset(rozskenyér, teljes kiőrlésű kenyér).És igen, inkább vacsorára egyél kevesebbet, mint reggelire.(Persze azért vacsorára sem egy almát, hanem fehérjét is.)Én amióta rendesen reggelizek(én is fogyókúrázok), eszek rozskenyeret, gyümölcsöt, zöldséget és csirkemellsonkát is, sőt néha még túrót vagy natúr joghurtot is eszek hozzá, valamikor meg tojást reggelizek, sokkal jobban érzem magam, több energiám van, jobban tudok figyelni órákon.Ezért is mondják, hogy reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy polgár, és vacsorázz úgy, mint egy koldus.:)
2011. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!