Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma ettem 2 kiflit benne sonka...

Ma ettem 2 kiflit benne sonka és sajt aztán ettem egy ráántottát 3 tojásból oregánóval és egy fej lila hagymával ehhez még ehetek vagy ez elég h fogyjak ha mindennap kb ennyit eszek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 15:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a többivel egyetértek, de nehogymár a tojást ki kelljen zárnia... oké, ne hármat egyen belőle egyszerre és főleg ne zsírban tocsogó rántottaként vagy zsíros szalonnával az alján ham&eggs formájában, de azért egy vagy két főtt tojást paradicsommal vagy bármilyen zöldséggel, kevés kétszersülttel, pulyka- vagy csirkesonkával nyugodtan megehet. a sajt tényleg nagyon zsíros, de sokfajta zsírszegény, light sajtkrémet lehet kapni, abból egy kicsit néha szerintem nyugodtan lehet enni, jutalomként. inkább ilyesmivel jutalmazza magát, mint csokitortával vagy nagy tányér tésztával.
2011. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. márc. 8. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!