Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 60 perc torna Rubint...

Napi 60 perc torna Rubint Réka DVd-jére és mellé 15-20 perc mini stepperen mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:

minden nap? mert akkor nagyon:)

ha még azt is eszed mellé amit kell pár hónap múlva olyan leszel mint Réka:)

2011. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem minden nap, heti 5x minimum, de inkább 6x!!! Az étkezésemmel semmi gond, próbálok 5x keveset, jó minőségű ételeket enni!

166/75 vagyok!!! 20 kg-t szeretnék leadni

2011. márc. 7. 20:10
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon hatàsos! Figyeld tovàbbra is az ètkezèsedre. Tornàzz,de sùlyzòk ès egyebek nèlkül,mert a hàjat (bocsi) izommà fogod àtdolgozni! Èn inkàbb minden màsodik "Rèka tornàt" futàsra cserèlnèm.
2011. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rékának a has, fenék 20 percét szoktam csinálni és a felső testet fél literes flakonnal! Akkor ettől nem fogok fogyni? A futást egyébként ha jobb lesz az idő még a fentiek mellé tervezem!!!
2011. márc. 7. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szió!Szerintem ez nagyon jó kis torna és egy hónap mulva télleg nagyon jól fogsz kinézni :)
2011. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hát mennem a centik le, de nem valami látványos, én legalábbis nem veszem észre úgy mint mások! Emiatt el is keseredtem, egy hétig megint a régi "minden rosszat együnk és sokat" élethez visszatértem, de ma újra erőt vettem magamon és folytatom a tornát!

Ugye nincs késő?

2011. márc. 17. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!