Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen kenyeret egyek ha...

Milyen kenyeret egyek ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
Zsemlét ajánlottak,de nem nagyon szeretem,ezért inkább maradnék a kenyérnél:S
2011. márc. 7. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármilyet, csak kevesebbet :)
2011. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elég alap dolog, ha fogyni akarsz akkor ne egyél kenyeret.

de legalább ne fehér lisztből készültet, hanem teljeskiörlésüt

2011. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljes kiőrlésűt.

Ebből is van sima egész, toast, extrudált....

2011. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Tök mindegy! Mindegyikben ugyanannyi a szénhidrát! A kenyér evéssel nem lehet lefogyni, csak a kenyér nemevéssel :).
2011. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy egyértelmű,hogy nem eszünk kenyeret ha fogyni szeretnénk,de ha figyelmesen olvastál volna,akkor leírtam,hogy nem szeretem...


Egyébként sajnos nekem is azt mondta a párom anyukája aki ilyen egészséges életmód guru,hogy mindegyik kenyér ugyanannyira hízlal szóval kevesebb kell...hát akkor ez lesz,hogy ugyanolyat eszek,csak keveset:)

köszönöm a válaszokat:)

20/L

2011. márc. 7. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Igazad van, régebben én sem értettem, mi a különbség. De van.

A fehér kenyér teljes egészében felszívódik a szervezetben, azonnal.

A teljes kiőrlésűben viszont rostanyagok is vannak, és jó része kiürül, így nem rakódik le.

És kell enni kenyeret, csak nem sokat, és reggel, délelőtt. Délután, este nem szabad. Ennyi;-)

2011. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ugyanannyi szénhidrát van benne,viszont a teljes kiörlésüből lassabban szívódik fel, tehát nem esik vissza utána annyira az insulinszinted. nem leszel annyira éhes.
2011. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Még valami. Én most lisztből is teljes kiőrlésűt vettem, 235 ft volt 1 kg, amennyi lisztet használok, nem ez a 60 ft különbség fog földhöz vágni.
2011. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!