Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan freeware számítógépe...

Van olyan freeware számítógépes program, amivel ki tudom számolni, hány kcal-t égetek el és mennyit fogyasztok el, abban pedig mennyi zsír, szénhidrát és fehérje van?

Figyelt kérdés

Van olyan freeware számítógépes program, amivel ki tudom számolni, hány kcal-t égetek el tornával, hogy milyen kajában mennyi kcal van, és össze tudnám állítani az étrendemet úgy, hogy megadom, mennyi zsírt, szénhidrátot és fehérjét kell fogyasztanom?

Köszi a segítséget!


2011. márc. 8. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Azt megtalálod itt, hogy miből mennyit kell fogyasztani.

Itt meg a kalóriákat. Kiszámolnod neked kell.

[link]

2011. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pont az általad belinkelt 1. oldalon számoltam ki, hogy mennyi zsírt, szénhidrátot és fehérjét kell fogyasztanom, de lehetetlen úgy összeállítani egy étrendet, hogy akár ehhez csak megközelítő értéket kapjak... ha a zsír elég, akkor a szénhidrát pl kevés, a fehérje pedig sok... :S
2011. márc. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!