Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra idején a Burger...

Fogyókúra idején a Burger kinges grillezett csirkemell saláta natúr joghurttal leöntve ehető?

Figyelt kérdés
Mert nagyon finom és nekem sajna nincs túl sok időm salátát készíteni ahhoz bevásárolni stb...:)
2011. márc. 9. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

grillezett csirkemell nélkül maximum...

Félre ne érts: magával a grillezett cs.mellel nincs semmi probléma, de a Burger Kinges szigorúan kerülendő.

A saláta hűtőben, nejlonban sokáig eláll. Szombaton be tudsz vásárolni akár 5-7 napra előre. Egy adag salit kb. 5 perc alatt lehet összedobni. A hús kicsit tovább tart, de 2-3 napi adagot is elkészíthetsz egyszerre.

2011. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát kár,pedig olyan jól nézett ki és finom is.(

Nem vagyok én kövér.)162cm 52kg.Inkább csak formálok mert a télen picit ellustultam:(

Futok és súlyokkal edzek.

2011. márc. 9. 14:36
 3/8 Zippi ***** válasza:
18%
Persze csak mondj le arról hogy jól fogsz kinézni:)
2011. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nem értem az előző válaszolók honnan veszik, hogy a csirkemellet nem szabad megenni a saliról. Én BK-ben dolgozom és bizton állítom, hogy megeheted. A hús nem zsírban sül és 100%-ban csirkemell! Az egész sali, hússal együtt kb 160kcal. Nem értem, hol a gond??
2011. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! Én is ebben bíztam:) Tényleg finom csirkemell íze van!!
2011. márc. 11. 14:34
 6/8 Zippi ***** válasza:
31%
gondolhatod mennyire friss meg hogy miket raknak bele hogy jó íze legyen és jól nézzen ki! tele van a szervezet számára "hasznos" és "minőségi" tápanyaggal. az meg hogy finom csirkemell ize van hát persze mivel mamár bármiből csinálnak neked finom csirkemell ízű kaját főleg a burger king meg a mcdonalds és még a hasonló gyorséttermek esetében!
2011. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


mennyiség:Mennyiség:327 g

Energia:274.1 kcal / 1147 kJ

Protein:36.2 g

Szénhidrát:7.9 g

Zsír:9 g

Cukor:1.6 g

Hozzáadott cukor:1 g


+ a natur joghurt


Döntsd el, hogy a napi dolgaidba belefér-e. Én inkább magamnak készíteném, otthon, zsiradék és joghurt nélkül. A 9 gramm zsír nem jön ki, csak, ha raknak hozzá még valami zsiradékot.

2012. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gondolom a parmezán miatt 9g a zsír. Parmezán 1,5 éve még nem volt rajta. Egyébként szerintem a kérdező már biztosan lefogyott és éli a soványak boldog és egészséges életét. :)
2012. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!