Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mondjuk 63kg-osan teherbe...

Ha mondjuk 63kg-osan teherbe esnék de így is már duci lennék a 160cmeremhez képest, akkor az első 1 vagy 2 hónapban járhatnék futni vagy sportolni? Baj lenne ha az 1. két hónapban leadnék kb6kgot? Persze nem vok kismama csak kérdem kiváncsiságból!

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális ember nem pont a terhesség első hónapjaiban fogyózik. Az más kérdés, hogy én pld. 4 kilót fogytam az első 4 hónapban, mert mindent kihánytam, amit csak megettem. Pokoli érzés volt. Többször kórházban voltam, és két-három napig infúziót kaptam, hogy ne száradjak ki.


Ugyhogy ha szándékosan csinálnád, hogy az első-második hónapban sporttal fogynál kb. 6 kilót, hát akkor neked még nem való a gyerek.

2011. márc. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp. Pont akkor vonnál meg mindent a szervezetedtől, amikor más is függ tőle? Inkább fogyj le előtte, és terhesen meg járj terhestornára, így szülés után könnyebb lesz visszafogyni. Sportolni is sportolhatsz alatta,de nem versenyszerűen, és szakemberrel konzultálni kell a terveidről.
2011. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nem szabad fogyni. Odafigyelhetsz magadra, és akkor kevesebbet szedsz fel, de fogyni nem szabad.
2011. márc. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor elég onzo kismama lennél.
2011. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!