Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos és egyben egészséges...

Hatásos és egyben egészséges ez az edzésterv?

Figyelt kérdés

Heti 3x futás 30percben (4km)

Két nap másfél km séta és emellett heti 5 nap 30-40 perc torna.Ez hatásos lehet ,hogy fél év alatt leadjak 20kg-ot? Illetve egészséges? Heti két nap pihenő napot tartanék,de ugyanúgy figyelnék az étkezésekre is ( napi 5x keveset).


2011. márc. 12. 21:23
 1/5 Vadmeggy ***** válasza:
Egészségesnek egészséges mindenképp! Az étkezésnél ne csak a mennyiségre, hanem a minőségre is figyelj. Sok fehérje, kevés szénhidrát és zsír bevitel. Szerintem a 20 kiló soknak tűnik, de ez attól függ, hogy most hány kiló vagy. Sok sikert és kitartást kívánok !!
2011. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen azt elfelejtettem leírni ,hogy a minőségére is oda szeretnék figyelni ,csak még gyűjtögetem az információkat ,hogy mi és hogyan lenne a megfelelő. Most 85kg vagyok és 170 cm..és 23lány..nem hirtelen akarok megszabadulni a súlytól..de nem szeretném hosszútávon rosszul csinálni.köszönöm a válszt:)
2011. márc. 12. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, adok tanácsokat, én 165/75 ről indultam, 22 éves vagyok, bő 10 kg lement egészséges ételekkel, mozgással.
2011. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vadmeggy ***** válasza:
Hidd el ez több is, mint amit az emberek 99%-a tesz a fogyásért. Ha a helyedben lennék, én is ugyanezt csinálnám :D. Tökéletesnek tűnik, de nagyon nagy akaraterőt és kitartást igényel.
2011. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jól hangzik, de első körben nem javasolnám a futást. a túlsúly nagyon megterheli a térd ízületeit, ha még most nem is érzed, évek múlva fogod megbánni, hogy felelőtlen voltál. előbb menjen le az első 10-es addig lehet sétálni, biciklizni, úszni, táncolni :)

sok sikert hozzá!

2011. márc. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!