Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet így fogyni? Formásabb...

Lehet így fogyni? Formásabb alakot szeretnék a nyárra:-)

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok túlsúlyos csak formásabb szeretnék lenni. Jó lenne azért ha kb két kg lemenne a nyárig, de inkább a cm számít. Napi 5x eszem keveset, szinte alig nassolok. 4 órát Zumbázom hetente, plusz mellette Rubint Rékára tornázom. Kb másfél hónapja kezdtem, de nagy változást nem látok. Szerintetek májusig van esély? Futni nem szeretek!!!
2011. márc. 13. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem simán van esély rá :)) csak étkezz egészségesen jó nem azt mondom hogy éhezz de azt nagyon jól csinálod, hogy sokszor eszel kevesebbet! :) és jó hogy ilyen sokat mozogsz. sok sikert! :)
2011. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolog,hogy elkezdted az edzést,de ha már a fogyi kategóriában vagyunk,akkor a lényeget letudod annyival,hogy napi 5x keveset eszem?Gondolom viccelsz.

Állítsd be az étrended kalória deficitesre és tartalmazzon

50-50%ban fehérjét és szénhidrátot.

Ha ez megvan és tényleg annyit edzel,mint írod,kb 3 hónap alatt jelentős lehet a változás,főleg a testzsír csökkenése.

Sok sikert!

2011. márc. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!