Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » En egy 16 eves lany vagyok,...

En egy 16 eves lany vagyok, es mindig eleg jo husban voltam, most lefogytam sikeresen de a melleim is eleg kicsik, ez annak a kovetkezmenye hogy fogytam? Meg van egy kis folosleg a hasamon, lehetne ugy fogyni, hogy csak onnan menyen le?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 09:14
 1/5 anonim válasza:
Én nem tudom a kérdésedre a választ, csak annyit akarok kérdezni, hogy hogy fogytál le?Köszi, és bocsi is. :)
2009. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen... mivel a mell is zsírszövet ezért lett kisebb! Csak hasból nem lehet fogyni, max feszesíteni tudod hasizom gyakorlatokkal (de ettől még nem megy róla le a fölös :S)!
2009. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hat tul sokat nem dietaztam csak kerultem az edessegeket hejette gyumolcsot ettem es rengeteget mozogtam es meg nyultam is szal ez besegitett.azert meg most sem vok tokeletes de sztem ez igy jo,bar a hasamrol meg mehetne meg 1 kicsi.
2009. febr. 21. 15:55
 4/5 A kérdező kommentje:
bar ha sokat akarsz fogyni akk kell a dieta sztem,de igazabol nem is tudom,a lenyeg h rengeteget mozogj.
2009. febr. 21. 15:57
 5/5 anonim válasza:
Küldj egy képet, megnézem mennyire kicsik.
2010. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!