Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Undorítóan sokat ettem?

Undorítóan sokat ettem?

Figyelt kérdés
Egész nap nem voltam éhes, ebédre egy adag rizsfelfújtat ettem. Aztán este rámjött a zabálhatnék és megettem egy szendvicset, egy zacskó ropit, egy zacskó hamlettet, egy tábla csokit és vagy 30 dkg sajtot. Undorító. Másra is szoktak ilyen falásrohamok jönni?
2011. márc. 14. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ilyen falásroham nem igazán jött még rám:S Bár az is igaz hogy nincs is okom rá mert a diétám alatt ügyelek rá hogy egy nap legalább 5ször egyek kis mennyiséget.

Azonkívül az édességet se kívánom, mert már elég sok receptet felfedeztem és kipróbáltam - olyanokat amik tök jól beilleszthetőek a diétába. :)

Másrészt pedig van egy célom, olyan motivációm ami miatt konkrétan rosszul lennék a lelkiismeretfurdalástól, ha csokit vagy ilyesmit ennék :D

Bár igazából most az elmúlt napokban kétszer is bűnöztem:( De ez betudható annak hogy ma megjött és az ezt megelőző napokban hihetetlen kívánós vagyok:D De persze a bűnözés után azonnal indultam tornázni..lelkiismeret:D Nem hagyott békén:D:D

2011. márc. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha egész nap éhezteted magad akkor megértem de ennyire biztos nem voltál éhes mint amennyit megettél..szerintem egy részét már csak a szemed kívánta:)
2011. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem.3 óránként eszek..
2011. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
rám egyfolytába...tudom szörnyű érzés.a mai napom is egy üriási önmegtartóztatás volt...reggel ettem 2 banánt és 2 narancsot, ebédre 2 uborkásszendvicset. aztán uzsira egy banánt és egy almát.aztán főzeléket ,krumplit estére.utána egy szelet tortát és 1 rúd csokit.ennyi de hagy ne mondjam mekkora csábítás volt hogy ne egyem meg az egész tortát,csak egy kicsi szeletet :( annyira megettem volna..és úgy bezabáltam volna..ettem volna még cukroskiflit,csokit,a tortát,nutelláskenyeret rosszullétig.de mégse tettem,mert tudom hogy utána undorítónak találtam volna magam.meg kell az önuralom is..de annyira megszabadulnék ettől az érzéstől:S
2011. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem undorító, valaki minden nap ennyit eszik úgy, hogy előtte rendesen evett.

viszont ha falási rohamaid vannak, érdemes lenne kicsit lazítanod az étrenden, mert a koplalás/szénhidrátszegény diéta/kedvenc kaják drasztikus megvonása előbb-utóbb falásrohammal jár :(

2011. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és az a legnagyobb poén hogy sovány is vagyok
2011. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23.41: istenem.... csodálkozol, hogy ez van, talán ha nem éheztetnéd magad egész nap, nem borítanád magadra az egész hűtőt este. edd meg reggelre az 1 szelet tortát, ebédre meg normális főtt kaját. akkor estére simán beéred tojással vagy túróval meg zöldséggel.
2011. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ha bánt, hogy sokat eszel, mozogj mellé többet. Én képtelen vagyok diétázni, ha látok vmit, amit meg akarok enni, akkor megeszem. Cserébe edzem aznap még mondjuk 3 órát pluszba. És így teljesen egálban vagyok. Szerintem ha eleget mozogsz, ehetsz többet.
2011. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez történik akkor, ha egész napra megvonod magadtól a táplálékot, aztán a szervezeted be akarja pótolni az egész napot egy óra alatt.

Sok fogyókúrázó is ebbe a hibába esik.

Büszkék magukra hogy "hehe én mekkora nagy vagyok, nem ettem egész nap csak egy almát"

Aztán hazamennek is kifosszák a hűtőt. Bravó.

Aztán lesnek, hogy miért nem fogytak semmit.


Először is, bőséges reggeli, tápláló ebéd és könnyű vacsora. Így megy a fogyás és nincsenek falásrohamok.


Csak sokan nem ismerik az arany középutat. Vagy nem esznek semmit, vagy felfalják a házat.

2011. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!