Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam meg a súlyom?

Hogyan tartsam meg a súlyom?

Figyelt kérdés
Elértem a kívánt súlyt és szeretném megtartani. Tegnap óta 20 dkg híztam, pedig csak reggelire ettem egy szelet pirított graham kenyeret egy bögre tejjel, ebédre pedig egy rántottsajtot ettem rizzsel. Mit tegyek, hogy ne hízzak?
2011. márc. 15. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Update módszer. Be vannak osztva az ételek, hogy mit melyik napszakban érdemes enni. Ha betartod, és a 3-as kódúakból a lehető legkevesebbet eszed, tartható a jelenlegi súlyod.
2011. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nehogy 20 dkg-n kiakadj már :D ha megeszel egy nagy pohár joghurtot, szerinted nem mutat többet a mérleg? :D mérd hetente a tömeged, és ha több héten egymás után is növekvő tendenciát látsz, akkor kicsit vegyél vissza a mennyiségből. ilyen egyszerű.
2011. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!