Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire folyásolja be az...

Mennyire folyásolja be az ízesített joghurt a fogyást?

Figyelt kérdés
130 gramm ch-t eszem egy nap, ebből 16 grammot az ízesített joghurtom tesz ki, a többi mind minőségi ch (rizs, zabpehely, zöldség). Sokat számít az a 16 g ch, ami a joghurtban van, ront nagyon a fogyásom minőségén vagy ennyi belefér? 130 gramm ch-val fogyok havi 2-3 kilót, nekem ez az ütem megfelel, a kérdésem csak a joghurtra vonatkozik. Egyébként megnövelt fehérjebevitel és mozgás megvan, erre nem kell kitérni. Köszönöm a válaszokat :).
2011. márc. 15. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem 1-2szer nem probléma, de minden nap biztos nem enném. persze lehet, az se lenne hatással a fogyidra, de mindenki más. én pl. délelőtt ehetek csokit, tésztát, amit akarok, ha odafigyelek a vacsira és megvan a kcaldeficit, akkor fogyok rendesen. más meg 1 héten 1x megeszik 2 kocka csokit, és egy időre leáll a fogyás :S

neked kell kitapasztalnod. ha úgy érzed, hogy ettől még fogysz, akkor simán eheted. persze mindig vannak kiskapuk, én pl. diétás joghurtot szoktam venni (édesítőszerrel készült), meg van amikor natúr joghurtba teszek édesítőt és gyümiket.

2011. márc. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi az hogy "folyásolja be"? :D


Amúgy ez attól függ mekkora a felesleged, mennyit akarsz leadni. De én kerülném a cukros dolgokat, vagy inkább tegyél bele te gyümölcsöt és kicsit ízesített lesz.

2011. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!