Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan menne le még több...

Hogyan menne le még több súlyfelesleg?

Figyelt kérdés

Immár 9hete fogyózok. Reggel mérlegeltem és 87,5 mutatót. 95ről indultam. Tudom, hogy szép eredmény ez is. Látszik is főleg a régi farmerjaim lassan lecsúsznak.Április vége fele egy fontos találkozom. És arra még ezt 7,5 kilót le szeretném tornázni. Tehát még van bőven 1 hónapom. Mit csináljak még?

Eddig naponta egy órát intervallumosan bicajoztam. Ha nem bicajoztam akkor sétáltam. Iktassak be reggel is egy tornát?

Étkezés:

Reggeli: 1 szelet rozskenyér, 1db paradicsom, és kigyóuborka

Ebéd: Ami van, de abból kevesebb.

uzsonna: 1 joghurt, alma

Vacsi: túró vagy tojás, és sok zöldség. És naponta megiszok 1liter zöld teát, és 1,5 liter vizet.


2011. márc. 15. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az étrended jó, a mozgásra rákapcsolhatsz, ha gondolod. Reggel pl egy harminc perces könnyű aerobic? Vagy ne mindig biciklizz, hanem váltogasd a mozgásformákat.

Én reggel ébredés után éhgyomorra (na jó, egy kávé van bennem) lenyomok egy 40 perces kick-box aerobicot. Nagyon jó, ráadásul egész napra felpörget :)

2011. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, majd utána nézek neten, hogy milyen dvd-ket tudnék letölteni. Most úgyis itt a jó idő, előbb felkelek és csinálok egy félórás vagy több tornát és remélem lesz eredménye. köszi
2011. márc. 15. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

az étel mennyiségét ne csökkentsd semmiképp! tényleg a mozgásra gyúrj rá, de semmiképp se keseredj el, ha nem lesz meg a 80 áprilisra. centikben úgyis sokkal feltűnőbb lesz a változás.

egyébként nem tudom, kivel találkozol, de arra az időpontra az eredetihez képest egy 10-es simán meglesz :) és ha rég találkoztál az illetővel, akkor a -10 kg az ő szemében úgy fog tűnni, hogy "tejóég de vékony lettél!" :) tapasztalat, akik rég láttak nekem is ezt mondják, pedig "csak" 7 kg-t fogytam, és még ugyanennyi lenne hátra ;)

2011. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Barátom jön haza Amerikából. December óta nem találkoztunk és őt szeretném meglepni. :D
2011. márc. 15. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!