Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek le tudok így adni...

Szerintetek le tudok így adni pár kilót?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, de van rajtam felesleg, van egy kis hasam, ami zavar, plusz a combjaim kicsit vastagok, a fenekem elég nagy. Szóval szeretnék nyárig pár kilót fogyni, formásodni, hogy jól nézzek ki fürdőruhában. :)

Eddig elég egészségtelenül ettem, sok édességet, és későn vacsiztam, ált. akkor ettem a legtöbbet, plusz nem mozogtam túl sokat. Elkezdtem mozogni, heti 2 óra, plusz hétvégenként is van mindig valami. Egészségesen táplálkozom, semmi (vagy nagyon kevés egészségesebb) nasi, bőséges reggeli, korai vacsora.

Így szerintetek menni fog? Nem szeretnék koplalni vagy drasztikus diétákat, nem is értek ezekhez, inkább valami életmódváltás dolgot céloztam meg. És milyen gyors fogyás várható?


2011. márc. 15. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ezek mind jó dolgok, de azért én a helyedben az első héten írnám, hogy miből mennyit ettem. mert még ha egészségesen is eszel, meglehet, hogy annyit megeszel, hogy az csak súlytartásra elég, vagy a másik véglet, hogy olyan keveset, hogy még az anyagcseréd se tud rendesen működni. szóval kalkulátorral számold ki, hogy mennyi kell a súlytartáshoz, abból vonj le kb. 5-600 kcalt, több fehérje, kevesebb szénhidrát, többször kis étkezés, mozgás. ha ezeket betartod, nagyjából heti 0.5-1 kg fogyás várható.
2011. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, és én itt szoktam számolni, csak úgy nagyvonalakban, hogy egy közelítőértéket tudjak: www.2000cal.com
2011. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, megfogadom. :)
2011. márc. 15. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!