Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma van az első diétás napom....

Ma van az első diétás napom. Ez eddig milyen volt és ebéd vacsi milyen lehet?

Figyelt kérdés

reggeli: 2szelet teljes kiőrlésű toast kenyér,megkenve paprikával 2 szelet parizellel,sajttal. 1 kávé.

tízórai: 1 teljberizs( joghurt féle)-ez nekem egy édesség, amit edidg minden nap ettem úgy gondoltam hogy majd folyamatosan szoktatom le magam illetve mérsékelem.


ebéd ?


vacsora: 1 doboz kefír, 1 alma.


ez körülbelül hány kalória? az ebédnek valami tojásos dolgot gondoltam.


2011. márc. 15. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy keveset eszel, ráadásul az a tejberizs egyáltalán nem kéne. Egészítsd ki az étrended több sovány hússal, felvágottal.
2011. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

iszonyatosan kevés. a reggeli még csak-csak a 10órai is elmegy párszor, főleg ha most kezded. de inkább oda kellene a gyümölcs, mint vacsira. ebédre valami főtt ételt, ami tápláló, persze azért ne tocsogjon zsírban. pl. 2 rész roston sült csirkemellet 1 rész rizzsel v. főttkrumplival. vagy ilyesmi. uzsonnát is be kell iktatni, ez lehet földimogyoró, vagy pl. amit vacsira írtál.

vacsira megint csak valami tartalmasabb kellene, hogy másnap reggelig ne éhezzen a szervezet. azt jól eltaláltad, hogy ch helyett most fehérje, de a kefirben alig van, helyette inkább ide jöhetne 3-4 főttojás sok zöldséggel meg sovány felvágottal, esetleg mozzarellával. vagy túrókrém natúr joghurttal, fűszerekkel, pirospaprikával elkészítve, szintén felvágottal és zöldséggel ez amolyan "körözött" lehetne.

2011. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adok egy tippet:reggeli gyumolcs,kave. Ebed egy szelet marhahus olivaolajban naturan sutve esetleg koretkent valami zoldseg. Uzsonna:alma,vacsora: zoldseg pl. uborka paradicsom,vagy amit akarsz. Na igy le tudsz fogyni. Persze ha sportolsz akkor tobbet kell enned. En pl. minden nap futok minimum masfel orat es megcsinalok 300 felulest. Este annyit eszek mint egy malac,de megsem hizok.
2011. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!