Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek lenne kedve együtt fogyni?

Kinek lenne kedve együtt fogyni?

Figyelt kérdés

Szeretnék lefogyni de kell a biztatás,és a noszogatás

és szerintem elég jó ötlet lenne ha segítenénk egymásnak az étrendben és a mozgásban.10-20kg-t szeretnék leadni szeptemberig ki lenne benne?:)

16/L


2011. márc. 15. 12:44
 1/9 anonim válasza:

szia-4 én is 16/L vagyok, de én max jún 10től tudnék fogyózni:S kolesz miatt nem tudom megoltani, h azt egyek, amit jónak látok. ott vagy megeszed, ami van, vagy éhen döglesz:/

mikor akarod kezdeni?

2011. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia:)Mondjuk április 1.:D

Nem baj ha az ennivalót nem tudod megoldani.Mozogni tudnál?

am neked mennyit kéne fogynod?

2011. márc. 15. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:

miért április 1? miért nem ma? addig még 2 hét van, és addig simán hízhatsz akár 2-3 kilót is a mostani életviteled mellett. gondolom te sem akarsz még több kg-ból indulni.

egyébként is a "majd ekkor és akkor" fogyókúrák halálra vannak ítélve, ha most ebben a percben nem tudod elkezdeni, az azt jelenti h nincs akaraterőd, és akkor 2 hét múlva se lesz több. szóval ha eredményt akarsz, és végig akarod csinálni, akkor nem halogatod, ha már egyszer rájöttél, hogy ez lenne a helyes.

2011. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia!

Nekem lenne kedvem!:)

8-10plusz kg van rajtam!

Írj privit:)

15/L

2011. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szia!

Én is benne vagyok!!Szeretnék lefogyni kb. 8 kg-ot. Jó ötlet, hogy másokkal együtt akarod csinálni, nekem is szükségem lenne támogatásra... Írhatsz nekem is privit, ha gondolod:)

2011. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is benne lennék a dologban! :) Igaz en mar 23 vagyok, de a biztatas nekem is jol jönne.... :) olyan 5 kg minusznak örülnek :) Irhattok nekem is privit...Én ma kezdem az alakformalast+fogyast!
2011. márc. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is benne lennék nekem 5-8kg-ot kéne fogynom:) írjatok privibe:)

szerintem már holnap el kéne kezdeni.

2011. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én pedig holnaptól szeretném!:) És már ez az utolsó, mert már nem bírom, hogy sohasem kezdem el. Ezért már utálom is magam. MOST muszáj elkezdenem! És meg is fogom csinálni! Remélem...:S Mindenben olyan erős vagy, és rengeteg akarterőm van, de ez valahogy mégsem megy :S Pedig itt a jó idő, lekerülnek a téli rhadarbok, és rögtön látszanak a felszedett kilók...De most megcsinálom! Csak nekem is elkelne a bíztatás. Holnaptól indul a suli, és akkor a rendes megszokott hétköznapokat próbálom úgy alakítani, hogy sikeres legyen az akcióm. 17/L
2011. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, tényleg jó lenne másokkal együtt fogyni, úgymond. :D Nekem 5-10 kiló mínusz kellene. Nem tudom, ennyi emberrel pontosan hogyan akarsz együtt fogyni, de hát azért várom a privid. :)
2011. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!