Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 3 napos léböjtöt tartok...

Ha 3 napos léböjtöt tartok mennyi lesz a várható fogyás?

Figyelt kérdés
ha 3napig csak vizet innék akkor mennyit fogynék és hogy lehetne megtartani hogy ne jöjjön vissza a kiló?
2011. márc. 15. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy. amint megtöröd a böjtöt, minden visszaépül, de egy kicsit belassul majd az anyagcseréd is. viszont annyiból előnyös, hogy talán kisebb lesz később az étvágyad.
2011. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a léböjt nem fogyókúra, hanem tisztítókúra. amit fogysz, azt értelemszerűen visszaszeded, 3 nap alatt ugyanis nem lehet zsírból fogyni, az a 2-3 kg a glikogénraktárak és a távozó víz, széklet, káros anyagok. tehát sehogy se lehet megtartani a "fogyást" utána, mivel ugyanúgy elkezdesz szilárd táplálékot enni, feltöltöd a glikogénraktárat, stb.

ha csak pár kilótól kell megszabadulnod, akkor is érdemes egészségesebb életmódra váltani, azzal 1 hónap alatt megvan a fogyás, utána pedig életed végéig tarthatod

2011. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ok csakhogy nálunk már teljesen megvan az egészséges életmód és semmit sem fogytam csak annyit hogy nem ingadozik annyira

a súlyom.Szóval vmit tudnátok akkor ajánlani? Ha max. 1hónap alatt akarok leadni legalább 5 kg-ot de kb max 10-et akarok leadni vmi tipp pls. ?

2011. márc. 15. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:

milyenek az adataid? van rajtad annyi felesleg?

fontos, hogy mennyit eszel 1 nap, ha nem megy a fogyás, lehet attól is, hogy pont súlyt tartasz azzal a mennyiséggel, de az is lehet, h olyan keveset eszel, hogy teljesen belassult az anyagcseréd

2011. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
160cm és 63kg vagyok és ehhez még ha egy kicsit hízok akk túlsúlyos leszek úgyhogy 10kilót szeretnék leadni de minimum 5kg-ot
2011. márc. 15. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
írd egy hétig, hogy mit eszel nap mint nap. az utolsó korty tejig, az utolsó falat salátáig grammra pontosan. aztán számold ki, hogy az egyes napokon kb. hány kcalt ettél, és kalkulátorral (orvosilexikon.hu), hogy mennyi a napi kalóriaszükségleted súlytartáshoz, és mennyi az alapanyagcsere szükségleted. akkor oké, ha nagyjából félúton vagy a kettő közt. ha az előbbihez vagy közel, a ledolgozott=bevitt energiával, ezért nem fogysz, ha az utóbbit közelíted, akkor az anyagcseréd is nehézkesen tud működni, ezért áll a fogyás.
2011. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én amikor egy naposat tartottam lement 1 kg, de aztán 3 nap alatt vissza is jött :S
2011. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem mert úgy olvastam hogy ha pl. 5 napig csinálod akkor pár nap után vissza jön 2-3 kg de viszont az 5 nap alatt leadsz 4-5 kilót
2011. márc. 16. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!