Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már egy hete nem vagyok éhes....

Már egy hete nem vagyok éhes. Napi kétszer eszem csak, akkor is csak két nagykanál plusz egy kifli kb hogyan nyerhetném vissza az étvágyam?

Figyelt kérdés
Valami étvágyjavító kaja, vagy ilyenek? Tök durván lefogytam emiatt, pedig nem is akartam fogyni.
2011. márc. 16. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, menj orvoshoz, lehet szervi, és pszichológiai eredetű probléma is.
2011. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az ősszel volt hasonló evési problémám. Nem kívántam a kaját, alig tudtam enni. Legalább három hónapig tartott.:( A karácsonyi nagyevésekkor jött vissza az étvágyam csak. Magától. Én sem találtam rá megoldást sajna korábban. Viszont azóta is megvan a túl! jó étvágyam :( ,azóta sem volt vele baj.

Tudom, ezzel nem sokra mentél :)

2011. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mennj vmi olyan etterembe, ahol regen voltal,amikor volt etvagyad, es tele etted magad :D pl meki,burger king,kinai,trofea..ezeket kb mindenki szereti.
2011. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!