Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem számolgatom állandóan,...

Ha nem számolgatom állandóan, hogy hány kalóriát eszek naponta, akkor esélyem sincs lefogyni?

Figyelt kérdés
Sportolok és egészségesen eszem. Két kg-t szeretnék fogyni júniusig...
2011. márc. 16. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogynincs! Pont hogy azzal lehet fogyni, ha sportolsz és egészségesen eszel. Júniusig két kiló meg abszolút teljesíthető. Szerintem a legtöbb ember, aki fogyózik, nem számolgat (jó, aki 30 kilót akar fogyni, annak lehet, hogy hasznos, de két kilónál nem látom szükségét).
2011. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell állandóan ám :). Megnézed mennyire van szükséged fogyáshoz, felállítasz egy sablon étrendet s ez alapján étkezel. Én se számolom minden nap, tudom, hogy kb 1300-1400 kcalt kell ennem a heti 0,5 kg fogyásomhoz, tudom, hogy kb miben mennyi van, aztán megy a dolog számolgatás nélkül :). Csak egy nap kell időt szánni rá, hogy az alapélelmiszerek adatait megismerd. Egyébként a kalória önmagában nem irányadó, főleg ilyen kis súlyfeleslegnél. arra kell nagyon figyelni, hogy a ch-t csökkentsd, fehérjét növeld. Ha 2-3 hét után nem látsz semmi eredményt, akkor a ch-t kell csökteni 20-30 grammal. Ez csak pár alap, de indulásnak oké.
2011. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!