Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sétálással lehet fogyni?

Sétálással lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 05:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen,bár csak nagyon minimálisan.A lényeg a kaján van azért.

De ha eddig szinte semmit nem mozogtál,akkor a jövőben, ha csak negyed órát is,de naponta sétálsz ,az már sokat javíthat rajtad.

2011. márc. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet.

Én egy hónapja alig eszem,akkor is csak salátákat,levest és gyalog járok a munkahelyemre,ami a lakástól kb 2-3km,gyalog járok a városba bevásárolni...és már látható a változás.

2011. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző: alig enni nem célravezető! Minimálisan kell csökkenteni a kcal bevitelt, max 500 kcallal, tehát, ha feltételezem, hogy átlagos nő vagy, akinek kell 2000 kcal, akkor 1500 kcalt megehetsz. Én is 1400-1500 kcallal fogyok, s már ezt nem nevezném alig evésnek, egészséges ételekből egész jól lehet így lakni.

Na, és most a kérdésre is válaszolok: kezdetben, a punnyadós évek után, nagyon jó kezdésnek, legalább 40 percet sétálj, ez ne a szokásos séta legyen, hogy na elment boltba már 20 perc meg is volt, hanem plusz mozgás legyen. Idővel, ahogy a felesleg megy le rólad növelheted a tempót, vagy a távot, majd áttérhetsz intenzívebb edzésre. Tehát kezdetnek rendben van, de mindenképp kell majd "normálisabb" mozgás is, ahhoz, hogy kibiztosítsd magad, tehát, hogy tényleg a zsírhoz nyúljon a szervezted. Ha mozogj, akkor használod az izmaid, s mivel használatban vannak, a szervezet látja, hogy szükség van rájuk, így nem építi le őket. Konyhanyelven kb ezért fontos a mozgás.

2011. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én most jöttem meg olaszoktól, és rengeteget gyalogoltam, viszont kevesebbet ettem, ami ott és akkor fel sem tűnt. a nadrág csak úgy lötyögött rajtam, az övet egy lyukkal beljebb kellett venni :)
2011. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha közben tolod befelé a kaját, semmi képben.
2011. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!