Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasizom erősítő gyakorlat?...

Hasizom erősítő gyakorlat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék formásabb hasat! Nem érzem magam kövérnek de zavarnak a hurkácskák a hasamon:) tudnátok pár hasizom erősítő gyakorlatot mondani?

Előre is köszönöm :)


2011. márc. 19. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A hasizom erősítésével nem tudod eltüntetni a zsírt. Ilyen szempontból semmi köze a zsírnak az izomhoz. A zsírt CSAK diétával lehet eltüntetni. Sok fehérje (hús!) és nulla cukor, nulla liszt!
2011. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ha erősítek mellé akkor gyorsabban lemegy nem?
2011. márc. 19. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem, az erősítés izmosít. semmi köze a zsírbontáshoz, ahogy az előző írta. a kettő egyszerre nem megy, először fogyj le, aztán dolgoztatsd az izmokat
2011. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

futás a legjobb módszer rá,

és emellett hasizmozz is de a következő módon:

feküdj le, húzd fel a 2lábad(szóval ne egyenesen feküdj..)

és a karjaidat fond össze a melled elött , és felülés..de amikor jössz vissza a talaj felé ne érj hozzá a talajhoz ..

ebből legalább 50.et

2hete így csinálom,(netenolvastam)és már laposabb a hasam;)

és ezmellet én nem futok, csak edzek(súlyzós stb.szobai edzést)

2011. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Húúú köszi utolsó! Én júliusra szeretnék laposabb hasat! 172 cm vagyok és 69 kg. Nem az a kövérség de legalább 65-ig szeretnék fogyni! Megpróbálom amit írtál! :)

A többi választ is nagyon köszönöm igazán hasznosak voltak!! :)

2011. márc. 20. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!