Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Béres...

Mi a véleményetek Béres Alexandra Lendületben dvd-ről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem, az egyik kedvenc torna DVD-m. Nem olyan brutál, de egész jól átmozgat. Én azzal kezdtem a tornázgatásom 3 hónapja, és még most is megcsinálom hetente 1x. De igazából én felváltva szoktam vagy 5 fajtát, hogy ne unjak rájuk.
2011. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És lehet vele fogyni? Kb. 2 hete csinálom, előtte a Legjobb formádat csináltam, de az túl könnyű lett egy idő után.
2011. márc. 22. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:
bocs az off-ért. Az is Béres Alexandra?
2011. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen :)
2011. márc. 24. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tudsz vele fogyni, ha odafigyelsz a táplálkozásra is. De ne lepődj meg, ha rövid időn belül ezt is könnyűnek találod majd. :) Én fogyok, de tényleg össze-vissza, minden nap másikat csinálok szinte. Rubint Réka tornát is próbálj, ha gondolod. Azok jobban kinyírják az embert. Igaz, abban nincs lenyújtás (ami szerintem fontos), de azt a tornázó maga is hozzá tudja dobni.
2011. márc. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rubint Réka, mint személy nagyon irritál, tehát kilőve :D Nem tudnám elviselni.
2011. márc. 25. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen meg tudlak érteni! :)) Én is ilyenkor legyőzöm magam. :)
2011. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!