Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 169cm és 61kg vagyok. Szeretné...

169cm és 61kg vagyok. Szeretnék fogyni 4-5kg-ot. Tudtok ajánlani valamit amivel nyárig elérhetem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

persze :)

Ne kezdj semmiféle őrült fogyókúrába. Sportolj sokat (lehetőleg napi szinten először 10-15 percet, aztán egyre többet - a leghatásosabb a futás és az úszás), egyél zöldségeket, gyümölcsöket és kevés cukros és zsíros kaját. Naponta 5-ször egyél, lehetőleg ne sokat. A reggelit ne spórold le, sőt akkor ehetsz kicsit többet, mint a többi étkezésnél. Ha lehet, próbálj 3 óránként enni valamit, este 6 után már csak keveset.

Én így csinálom: 7:00 reggeli, 10:00 tízórai, 13:00 ebéd, 16:00 uzsi és 19:00 vacsora. Tízóraira és uzsonnára zöldséget eszem (pl. répa, karalábé, paprika stb.) Ebédre sokszor cézár salátát csinálok magamnak (néhány csirkedarabbal, de azt is mértékkel), de figyelek arra, hogy az öntet hány kalória. Általában azt is light joghurtból készítem.


Hát elég hosszú lett, de remélem, tudtam segíteni :) Én 9. hete diétázom, és fogytam 6,5-7 kilót. (1 hét alatt 0,5-1 kg az egészséges) Neked pedig sok sikert! :)

2011. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ahogy a leírásból kiveszem lány vagy

ha tudsz, akkor járj fitness terembe, vagy csak egyszerűen menj ki utcára biciklizni, és egy kis fogyókúra PL:vacsorára salátát fogyasztasz.

2011. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!