Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tornázzak bűntudat nélkül?

Hogyan tornázzak bűntudat nélkül?

Figyelt kérdés
Elég sokat kell tennem (gondolom másnak is) azért, hogy 1 kilót leadjak. Naponta két órát tornázok és diétázok (se liszt, se zsírós, se cukor, sok zöldség, hús, hal stb... szóval egészségesen). Így tudok fogyni heti 0,5-1 kg-ot. Ha ennél kevesebbet teszek az ügy érdekében nem fogyok. Gyakran érzem, hogy a családomtól veszem el az időt a tornázással :-( Már gondolkodtam rajta, hogy inkább hajnalban kellene futnom. Este meg nem jó tornázni, nem tudok utána normálisan aludni! Eddig kicsit több mint két hónap alatt 9 kilót fogytam, még kb. kétszer ennyit kellene. A kisfiam 20 hónapos és szegény bánatosan néz, ha tornázok, és nem vele foglalkozom...bűntudatom van emiatt. Hogyan találjam meg az egyensúlyt? Várom az ötleteket.
2011. márc. 22. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

1. segítsen a férjed, foglalkozzon a gyerekkel

2. tornázz, amikor alszik

3. gondolj arra, hogy az egészséged miatt fogysz, és a gyereknek is jobb egy normális testalkatú, testileg és lelkileg egészséges anyuka (nem önbizalomhiányos), mint egy beteg és kövér, aki azért nem tud rá koncentrálni rendesen, mert saját maga sajnálásával van elfoglalva

2011. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy?

Mert ahogy kiveszem a szavaidból kb 90-röl indultál. ez olyan nagy súly hogy itt még tornázni sem kell, hogy fogy 9 kilót.

Gyerekkel egy 2 órás intenzív séta is kitesz annyit mintha órákat sportolsz. Rengeteg fitness teremnek van játszó háza.

2011. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a család bőven kibírja azt a napi 1-2 órát amikor nem velük foglalkozol.
2011. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyunk. Én kb. 2,5 hónapja csinálom u.ezt, és a lányom 21 hónapos. Nem rég próbáltam ki, hogy rögtön ébredés (és a lányom reggelije) után tornázok 20 percet. Aggódtam, hogy fogja viselni a lurkó, de ő is ott ugrál velem. :) Amúgy meg akkor mozgok, amikor alszik, vagy este, mikor Apa hazajön, és játszanak.

Ne legyen lelkiismeret furdalásod! Nekem azért nincs, mert tudom, hogy sokkal rosszabb anyja tudnék lenni a gyereknek, ha nem lennék magammal kibékülve, és be lennék savanyodva. Így sokkal jobban jár ő is, gondolj erre! És egy másik hozzászólónak is igaza van, azt a napi 1 órát (én csak ennyit szoktam) kibírják.

2011. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!