Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak én veszem ezt ennyire a...

Csak én veszem ezt ennyire a lelkemre?

Figyelt kérdés

Télen egy betegség miatt rajtam kívülálló okokból 10 kilót fogytam,ami a 160 centis magasságomhoz elég durván nézett ki,58 kilóról 48ra sikerült lefogynom. Az 58 kiló nem volt vészes, feleslegem sem volt (legalábbis én nem problémáztam ilyesmin),szép alakom volt,irigyeltek. De a nyomorult betegség miatt ez már a múlté.

Egyszerűen ideges leszek,amikor a 165 centis, alig 55 kilós csodaszép,jó alakú lányok azon nyávognak itt,hogy mennyire borzasztóan el vannak hízva és mennyire szeretnének "minél előbb 2 kilót lefogyni". Komolyan ennyire megbolondul mindenki,amikor jön a tavasz? Én minden áldott nap azért hajtok,hogy végre 2-3 kiló visszajöjjön rám, és odaadnám a fél életem,ha legalább 55 kiló lennék és nem lógna rajtam a 27-es nadrág is... persze mondhatja bárki,hogy áh,milyen jó,hogy híznod kell, mert akkor bármit megehetsz,mikor ehhez ugyanúgy kitartás kell,nekem is ugyan úgy kell izzadnom a konditeremben,mint másnak, és bár való igaz,hogy mindent megehetek mértékkel,én akkor keseredem el,amikor a nyamvadt mérleg még két hónap után is CSAK 48 kilót mutat az 55 helyett...miért van az,hogy azok,akik csinosak,és jó alakjuk van,hülyére éheztetik magukat,milyen hatás miatt érzik magukat rosszul így? Nevetséges az egész, főleg azért,mert manapság a férfiak már falnak mennek a zörgő csontú csajoktól, a nőies formákat szeretik és azt,ha egy lány lánynak néz ki és nem nőies fiúnak...tapasztalatból mondom,mert amikor még normális alakom volt,sokkal több volt az önbizalmam, és sokkal több srác nézett meg...csak én veszem ezt ennyire a lelkemre,mert küszködnöm kell a kilókért, vagy tényleg annyira elkorcsosodott minden nő önértékelése,hogy sanyargatják, anorexiába és más egyéb borzalmas kínszenvedésbe hajtják magukat? Elszomorít és dühít,amikor látom ezeket a kérdéseket itt... "165 centi vagyok és 50 kiló,szerintetek mennyit kell fogynom még,hogy jól nézzek ki?" Ti mit gondoltok erről?


2011. márc. 23. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
azért más ám az ha betegség miatt lefogysz és utána nem tudsz hízni meg más az ha az emberen még van egy pár kiló és le akarja adni. én 158 cm vagyok és 48 kg és egyáltalán nem vagyok sovány,átlagos az alkatom(nem akarok fogyni de hízni sem) voltam 55 kiló is akkor húsos duci voltam. szóval ez teljesen egyénfüggő. azt én sem értem mikor 170 centis lányok 45 kilósak akarnak lenni..
2011. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze,én ezt értem,de az dühít,hogy mindegyiknek kb el van torzulva az önértékelése, de miért?! miért hiszi azt az összes,hogy kövér vagy feleslege van,mikor rohadtul nincs? Ez dühít a legjobban,hogy nem értékelik magukat,ráadásul még képesek képeket is feltölteni,hátha valaki megerősíti bennük,hogy "oh,ugyan már,milyen szép vagy"...
2011. márc. 23. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát mert kb mindenhonnan ez folyik hogy csak akkor van esélyed érvényesülni és akkor fognak szeretni ha 170 centihez max. 50 kg vagy.

Persze ez rohadtul nem igaz de szerintem ma már a világ annyira torz hogy ezt a képet szinte belevésik a lányok agyába.

(azokról most nem beszéltem akik alkatilag ilyenek, nekem is van nem egy osztálytársam aki egyszerűen hiába eszik dögivel akár nutellás kenyeret, NEM hízik..néha tudom irigyelni.:)

Én személy szerint is szeretnék fogyni, de nem csontsoványra..:S 173 centi vagyok, 65 kg de van rajtam izom és és nem koplalok..sőt, igyekszem jókat és finomakat enni. Soha nem tudnám magamtól megvonni a finom falatokat:)

18/L

2011. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!