Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt milyen diétával...

1 hónap alatt milyen diétával tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

sziasztok :)

szeretnék minél rövidebb idő alatt hatásos diétával lefogyni 5-6-kilót , de nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb étrend ennek elérése érdekében ?! :-/

arra lennék kíváncsi hogy miket kellene elhanyagolnom , és mi az amit minden nap ennem kéne ( na meg hogy miből mennyit ehetek )

válaszaitokat köszönöm :D

14/LÁNY


2011. márc. 23. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
szia..én 13 vagyok és nekem kb. 10 kg-t kell leadnom.. amikor elkezdtem fogyókúrázni kb. februárban a 3órás diétát kezdtem el, ammi abból áll, hogy egy nap 5-6x eszel, keveset, de ugyebár egy nap sokszor, így felgyorsítva az anyagcserét+1 óra mozgás naponta mindegy mit.. hetente lement kb. 1 kg, így 63-ról 60-ra csökkentem, aztán kétségbeestem hoyg mennyit eszem és kb most az egész márciust végig éheztem de nem fogytam kilóra semmit sem, szóval most megint visszaálltam erre a napi 5-szöri étkezésre..sokkal boldogabb és engergikusabb vagyok, és ezzel lehet hogy kb hetente-kéthetente megy le egy kg, de azt már nem hízom vissza, de amikor az éhezéssel csökkentem le 58-ra, egy nap ettem kicsit többet, és megint 59-60 vagyok.. én 52-kg szeretnék lenni és szrintem 2 hónap alatt simán meglesz..
2011. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja, előző vagyok..a lényegre nem válaszoltam..

ne egyél cukros, zsíros kajákat, tehát ami abszolút tiltólistán van a cukros üdítők, cukros gyümölcslevek, kekszek ropik cukrok csokik sültkumpli hamburger stb..

nagyon fontos hogy sok gyümölcsöt egyél..én a fogyókúrámat úgy kezdtem hogy csináltam egy 3napos gyümölcskúrát ami abból állt hogy egész nap akármiyen gyümölcsöt ehettem akármennyit csak mást nem, csak gyümölcsöt..ez azért jó mert a 3 nap alatt kimossa a méreganyagokat mi felgyülemlett a szervezetedben, és utána újúlt erővel kezdheted a fogyókúrát! amúgy sokan mondták hogy a 3napos kúrát úgy jó csinálni hogy csak egyféle gyümölcsöt eszek egy nap szóval szerintem amikor megjelenik az eper csinálok egy 3 napos eperkúrát, aztán cseresznyekúrát,,akárki akármit mond a 3napos csak gyümölcs egyáltalán nem árt meg...;)

esetleg nincs kedved együtt fogyókúrázni?

írj az e-ail címemre és ott cserélhetünk msn címet stb.. :D

2011. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszike sokat segítettél ;D
2011. márc. 24. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!