Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs semmi akarat eröm a...

Nincs semmi akarat eröm a fogyókúrához, mit tegyek?

Figyelt kérdés
pár éve sikerült 15 kilot leadni és nagyon jol éreztem magam a börömben de szép lassan visszaszedtem ezt a 15 kilot, és vmi miatt nincs akaraterőm ahhoz hogy leadjam. mit tegyek? mi tudna motiválni?
2011. márc. 23. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mi motiváljon? ha ne te magad, akkor fogalmam sincs, hogy ki vagy éppen mi. ha olyan egyszerű lenne elérni és megtartani a jó alakot, akkor mindenkinek az lenne!!! lemondás, sok munka és akaraterő kell hozzá, de legfőképp az, hogy TE eldöntsd, hogy ezt akarod és mennyire akarod. fokozatosan építsd be a mozgást és a diétát az életedbe, akkor talán nem kell hirtelen annyi mindenről lemondanod és könnyebben megy. lehet, hogy kifáraszt az edzés, rosszul esik elfordulni pár kajától, de ha belenézel a tükörbe és tetszik amit látsz, az kárpótol mindenért.
2011. márc. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress valakit akivel együtt fogyhatsz, ketten könnyebb, mert mindketten ugyanazt érzitek és egymást bátoríthatjátok. Egyébként meg szerintem ne úgy fogd fel,hogy fogyókúrázol...inkább kellemes gondolatokkal foglalkozz, hisz a fogyókúráról csak az jut eszünkbe, hogy nem ehetjük a kedvenc kajáinkat és mellé még jól meg is izzadunk. Inkább valami hozzád illő módot válassz.

Én például szeretek táncolni, sportolni és tornázni, de sokan nem így vannak ezzel és ez miatt hamar abba is hagyják.

Sok minden motiválhat...például a vágy, hogy szexibb legyél, a párod, akár egy ruha( igen, sokan azért küzdenek a kilókkal, hogy egy bizonyos ruhába beférjenek).

Ha egyszer sikerült most is fog! Higgy magadban (és az edzőtársadban)

Tipp: Egyébként a kemény házimunka is letud szedni pár kilót. Én például fákat metszettem és egy partoldalon le-fel cipeltem az ágakat (kb. 10-11órán keresztül). Két nap múlva 2kilóval kevesebb voltam :) Nem azt mondom, hogy agyon kell dolgozni magad, de ez is segíthet :)

Sok sikert és kitartást!

2011. márc. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

vedd fel a bikinidet és nézz tükörbe. képzeld el, hogy ezzel a testtel kell kimenned a vakító napsütésbe, a strandra. egyből megjön a kedved hogy ledobj pár kilót! :)

egyébként jól mondják a többiek, ha van társ, könnyebben megy a dolog :) [link] ez egy fórum, ahol kb. 10-en küzdünk hasonló gondokkal, mint te, ha kedved tartja, nézz be hozzánk :) szívesen fogadjuk az úgy fogyni vágyó emberkéket és bíztatásból sincs hiány ;)

2011. márc. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Megtenned, hogy leirod egy napodat? Lehet, hogy nem a fogyokurazas itt a lenyeg, hanem csak szint kell vinni az eletedbe. (?)
2011. márc. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyenlőre hagyd a diétát és csak edz rendesen egy héten 3x 1 órát.

Ha már nyomod 3-4 hónapja kitartóan,akkor valószínűleg lesz már annyi önfegyelmed,hogy egy diétát is végigcsinálj és az edzés mennyiséget is emeld 3ról 4-5re.

2011. márc. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
korbács?
2011. márc. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Voltál már török börtönben?

Állítólag az jól motivál a fogyásra.

2011. márc. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nézegesd magad a tükörben és egyél
2011. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bix ***** válasza:

de a rinya azért megy. önsajnálatból ötös gratulálok. az a baj hogy te _szeretnél_ lefogyni és nem _akarsz_. az ilyeneken gazdagodott már meg sok csodafogyitabi meg hasmasszázsszaunaöv díler, mert kényelmesen, meg gyorsan, meg tegnapra, és ha lehet csipszet zabálva tv előtt.


nézzél tükörbe, ha jó ahogy vagy akkor örülj neki, ha nem akkor szorítsd össze a fogad és harcolj érte, és ha megvan akkor is figyelj rá... nem megy? az a baj hogy lusta vagy. be lehet sértődni, vagy bizonyítsd be hogy tévedek...

2011. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a forum linket is:) bix csak annyit szeretnék neked mondani h ez nem önsajnálat egyszerüen csak tanácsot kértem
2011. márc. 24. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!