Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg jó ez az Acai Berry...

Tényleg jó ez az Acai Berry kapszula, amennyire most reklámozzák mindenhol? Sokat kell fogynom de nem megy, gondoltam kipróbálom de előbb tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Ha nem is minden nap, de minden második nap 50-60 perc ellipszis tréneren edzek, de a kajálás lemondás még nem megy. Segíthet ez a kapszula?
2011. márc. 24. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze! Mindig mikor beveszed, eszedbe fog jutni, hogy fogyni akarzs, megiszol hozzá egy pohár vizet, az javítja az anyagcseréd, és úgy fogod érezni, hogyha már ennyi pénzt elköltöttél a fogyasztószerre, inkább kibírod esti csoki nélkül :)
2011. márc. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én semmi pénzért nem használnék ilyen fogyasztószereket...

Ha még esetleg nem próbáltad, ajánlom az Update módszert, nagyon hatásos, keress rá a neten!

2011. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bix ***** válasza:

"de a kajálás lemondás még nem megy"


akkor megvan a válasz. életem azt hiszed hogy egy tabletta miatt a napi 2800-4000-kitudjamennyi kalóriás zsírburgeres kólás étrended mellett hirtelen fogyni kezdenél? és ha ez így létezne és működne lenne még túlsúly mint olyan ezen a világon? ne vicceljünk már. kevesebb kalóriát kell bevinni _jelentősen_ mint amennyit elhasználsz egy nap, azaz komoly edzés és rengeteg lemondás minden szinten. szenvedés, gyötrelem és verejték. tudom. bár csak testépítgetek hobbi szinten de ez már az 5. diétás köröm, a téli tömegeléskor felszaladt zsírt kell leadni. még mindig szívás, még midnig csorog a nyálam egy kis nasira, egy jó pizzára, egy gyrosért ölnék, és egy kiló gumicukrot be tudnék termelni mert azt is imádom. de van egy célom, és azért bármit. ha eldöntöd, akkor akard jobban mint bármit eddig, tűzz ki 180%-ot magad elé, és ha csak 140 sikerült akkor is jobb vagy mintha 80% lenne a cél és 90 lenne meg. amíg nem vagy hajlandó komolyan küzdeni érte, addig ne is állj neki, csak magadat áltatod a tablettákkal meg a mozgással...

2011. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Imre75 válasza:

Csak amiben tiszta acai barry kivonat van!!(Méghozzá minnél nagyobb grammban.) Ne legyen hozzáadott koffein,meg zöldtea!Feleslegesen megdobja a pulzust,fogyni meg nem fogsz tőle jobban.Ez már csak az árát emeli.

Diéta és megfelelő mozgás nélkül egyik sem csodaszer.

2011. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!