Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrás módszerrel...

Milyen fogyókúrás módszerrel fogyhatunk le viszonylag gyorsan?

Figyelt kérdés
2007. jún. 12. 12:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
25%
Én 2 hónap alatt adtam le 8 kilót, amit a terhesség alatt szedtem fel. A férjem ugyanennyi idő alatt 12 kilót fogyott. A módszert már nagyon sokan ismerik: 90 napos diéta. Mind a ketten dolgozunk (nem otthon) és így is sikerült. Ajánlom mindenkinek! Ja és semmi testedzést nem végzünk. Nagyon lusták vagyunk. Csak én csinálok felüléseket, hogy a terhesség alatt elgyengült izmok megerősödjenek. De a férjem még nálam is lustább.
2007. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A 90 napos diéta 9. napjánál tartok, és már ledobtam 3 kg-ot. A gyümölcsnapokat leszámítva minden étkezéskor jól lakom és semmivel sem mozgom többet, mint előtte. Nekem nagyon tetszik.

Egyszer csináltam almadiétát, nekem az is hatásos volt, 4kg - 5 nap alatt. Mondjuk ezt nem is lehet 5 napnál tovább csinálni, de ha csak kevés súlyfelesleged van, érdemes kipróbálni.

2007. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a 90 napossal 14kg-nál tartok 65nap alatt.Ezt bisztosan ajánlom mert könnyen betartható.Minél több a felesleged annál hamarabb indul a fogyás.Ha mostkezdesz bele sok sikert.ILA
2007. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én fogyókúrám abból áll, hogy mindenből egy kicsit kevesebbet eszem, vacsorára lehetőleg valamilyen müzlit.

Naponta kb. 20 perc kerékpározást az utcán, vagy szobabiciklizést tartok. 4 hét alatt 5 kg-ot fogytam.

A válaszokat olvasva azonban úgy gondolom, hogy lehet valami a 90 napos diétában, ha ennyien dícsérik. Talán egy próbát nekem is megér.

2007. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szintén a 90 napos diéta jön be, de a Tesóm sökkentett szénhidrát és zsír fogysztása és az esti 40-50 perces intenzív gyaloglás mellett fél év alatt 26 kg-ot fogyott és hónapok óta egy dekát nem szedett vissza, annak ellenére, hogy most mér rendesen étkezik, csak éppen az esti gyaloglás maradt meg.
2007. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
A gyors fogyás teljesen rossz, mert ha abbahagyod a fogyókúrát 2x annyi jön vissza.Én Norbival fogytam le 10kg-ot 3 hónap alatt.Szépen fokozatosan.Nekem ez jött be.Nem kellett magamtól semmit megvonni,csak arra figyeltem,hogy mikor mit eszek.A 90 napos diétától teljesen kikészült a gyomrom.
2007. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Jó látni hogy itt az embereknek fingjuk sincs arról mi az hogy diéta !!De én megnézném a helyetekben az alábbi oldalt,

a testépítőkről kéne példát venni, ők tudják hogy kell fogyni.

én elolvasnám a helyetekben ezeket:


[link]

[link]


ha van kérdés írjatok, köszi

ez az egyetlen, normális hatásos módszer a fogyásra, annak megtartására, és nem hiába esznek a sportolók is így.

tudni kell okosan enni, mit miből hogyan, olvassátok el ezt a kér linket,

nálam bevált , 18 kilót adtam le, mert a testéptés hatására jött fel rám vagy 8 kiló plusszba és most le is adtam 4 hónap alatt, és életemben először kockás is a hasam, nem véletlenül :D

2007. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Mivel itt nem elsősorban diétáról van szó (érdemes figyelmesebben elolvasni a kérdést), röviden és tömören elmondom az én véleményemet:


- Testmozgás (kalória aktív elégetéséhez - enélkül csinálhatsz bármit, nem fog menni - lásd később);

- Napi minimum 3-4 liter folyadék (ásványvíz, vagy: igazi szőlőlé). Ez fontos, hogy a méreganyagok kiürüljenek.

- Ugyanezen okból: magas ballasztanyag-tartalmú ételek fogyasztása (pl. rozskenyér). Ez megtisztítja a bélcsatornát, normalizálja az anyagcsere emésztési, felszívódási fázisát;

- Napi 5× keveset étkezni, lehetőleg egyfélét egy alkalommal, egységes időpontokban. Az utolsó étkezést ne hagyd közvetlenül a lefekvés előttre! Szinte bármit ehetsz, de azért legyen könnyű étel. Kalória számolgatásának és táblázatok használatának nem látom értelmét, mivel valójában sincs neki sok értelme...


A 90 napos diéta - csakúgy, mint az Attkins-féle és társai - akár ellenkezőleg is elsülhet, főként ha valaki nem tudja tartani. Az éhezés szintén tilos a "jojo" effektus miatt (ezért kell naponta 5× enni).


Ne dőlj be semmiféle hülye készítménynek, koktélnak mert az csak marketing, és ablakon kidobott pénz. Sajnos manapság a gyógynövények jó hírét is kihasználják erre a marketing célra, és összekutyulnak mindent mindennel, csakhogy eladható legyen. Vegyél ezért a pénzért zöldséget, gyümölcsöt (lehetőleg jó minőségűt), kerüld a nasit (ellenben napi 1 ek. vegyesméz segít célod elérésében). Jót tehetnek viszont a következő gyógyhatású növények: Szőlő (már említettem); málnalevéltea, csalántea, zöldtea - de mindenféle kutyulás nélkül! Ha teheted, menj kirándulni friss levegőjű vidékre, túrázz, mássz hegyet, ússz! Ha a lehetőségeid korlátozottak, végezz felüléseket, ugyanis a tapasztalat szerint a legnehezebb az un. "úszógumi" ledolgozása. Ennek a felülés a leghatékonyabb ellenszere (csak óvatosan, ha van tornagéped akkor napi 20 felülés kezdetben bőségesen elegendő - ez a későbbiekben fokozatosan emelhető)!


Remélem, azért így egy év után is aktuális a kérdés, és tudtam segíteni vele. Részedről ami fontos, az a kitartás és a következetesség!


Üdv!

2008. júl. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
KONDIZÁSSAL, ettől biztos szép tested lesz!
2009. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

nem tudok le fogyni nem tudom minek 65kg vagyok


és nem tudok hiába sportolok

(box és foci estefuttásal és nem tudok )

és pedig kevvesett eszek ne tudom mi lehet ijenkor kihez kel fordulni??

legalább 10kg kéne le fogynom

a box miat mert 65 kiloba megvernek

15 éves vagyok

legaláb 55 re le kén

2010. nov. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!