Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt megy le a...

Mennyi idő alatt megy le a hasam és válhat izmossá, lapossá?

Figyelt kérdés

nagyon fel van puffadva a hasam, a helytelen és rossz minőségű étkezéstől.ha normális étkezek, akkor lemegy? kb mennyi idő alatt?

ma eddig ettem 1 almát,1 narancsot, 2 tk toastot sajttal sonkával zöldsalátával. + ittam 2 kávét és majd még vacsorázok valami könnyűt, akkor lemegy?


másik kérdésem, pedig, hogy van egy kis fölöslegem kb 5-7 kg ami nagy rész a hasamon van, hogyan tüntessem el?


futni nincs lehetőségem, mert a belvárosban lakok és még nem tudok vezetni sem és semmi, ezért itthoni sportra gondoltam. hasizom? lécci adjatok tanácsokat!!


2011. márc. 25. 14:22
 1/2 anonim válasza:

a belvárosban is tudsz futni.

eltudsz járni úszni,konditerembe.

hasizom gyakorlatokat nézz a netről,de ne felüléseket csinálj hanem hasprést.

youtubon rengeteg videót találsz,hogy hogyan kell hasra dolgozni.

ma ittál már vizet?!

mert szerintem ha nem iszol meg napi 1,5 l vizet (legalább ) akkor hiába mozogsz meg minden egyszerűen dehidratált leszel és elgyengülsz.

lapos hasad kb. 1,5 hónap múlva lesz ha mindennap(!) tornázol.

2011. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igaza van az előzőnek, annyit tennék hozzá, hogy ne koplalj! mert amit most csinálsz, az az. egyél annyit, amennyitől pont jól laksz, csak a minőségre figyelj nagyon.
2011. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!