Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 3 hétig mindennap csak 1...

Ha 3 hétig mindennap csak 1 szelet teljes kiőrlésű kenyeret eszek vajasan meg szalámival akkor mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek...
2011. márc. 27. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
így nem fogsz elérni tartós fogyást. Fogyni fogsz, mivel ennyi étel semmire sem elég, de a lement kilók hamar visszajönnek, ha normálisan kezdesz enni. Semmi tápanyagot nem viszel be, kiszárad a bőröd, töredetik a hajad, a jojo efektus pedig borzasztó! Nem éri meg, hogy duplán roppanj össze, mikör vissza szedsz kétszer annyit!
2011. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszia a választ de ezzel kb mennyi kg-ot fogyhatok?
2011. márc. 27. 14:04
 3/13 anonim ***** válasza:
megint én vagyok! A súlycsökkenés is változik személyenként, két ismerősöm kezdett éhezésbe, de másképp fogytak. Az egyik rögtön sokat, a másik lassabban és később kezdett leugrani róla a felesleg. szerintem 10 kiló fölött biztosan.
2011. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Ez súlyos koplalás barátom ...

Inkább egyél normálisan,csak egészséges kaját.

Pl:reggeli:teljeskiörlésű kenyérből szendvics,vaj,csirkemell sonka,sajt.

Tízórai:Joghurt.

Ebéd:Sült csirkemell rizibizivel.

Uzsonna:Narancs

Vacsora:7 óra előtt tedd meg,amiben nincs szénhidrát.


Kb igy kellene enned...

2011. márc. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de amúgy 3-hét alatt nem sok 1 kicsit az a mínusz 10 kg ha lefogyom?
2011. márc. 27. 14:12
 6/13 anonim ***** válasza:
de, sok! És egészségtelen is! Ugyan ilyen egészségtelen, ha csak ennyi kajét viszel be... a végén el fogsz ájulni! Ez egy egérnek is morzsa lenne!
2011. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem valószínű a 10 kiló fogyás.

Ha mégis, akkor abból legalább a fele csak víz, és nagyjából vissza is jön az első alkalommal, amikor rendesen fogsz enni.


Főleg úgy, hogy ezzel csak tartalékra kapcsolod a szervezeted, és eztán már nem ehetsz annyit, mint eddig, legalább 300-500 kcal-val kell csökkentened a tápanyagbevitelt, ha nem akarod mindet visszahízni.


Ezen kívül ha lassú az anyagcseréd, vagy nincs rettentő nagy felesleged, a 3 hét alatt 6 kiló mínusz reálisabb, de ebből is a fele víz.


Nem éri meg.

2011. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha 3 hétig ezt csinálod, akkor garantálom, hogy fogyni fogsz, és persze elvisz a mentő, mert össze esel,fájni fog a szíved és a veséd...:S
2011. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

így nem fogsz lefogyni, de nekem van egy jó trükköm:

minden étkezés előtt igyál meg egy pohár vizet és akkor nem lesz olyan nagy az étvágyad, és minden falathoz igyál egy korty tejet, vízet, teát vagy amit csak akarsz. :) a lényeg a sok folyadék és persze a mozgás! ; ) sok szerencsét!

én most 170 cm és 45 kg vagyok.

2011. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi Sztella aranyos vagy:)
2011. márc. 27. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!