Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet jól futással/gyalog...

Hogy lehet jól futással/gyaloglással combról és fenékről fogyni?

Figyelt kérdés

Az anyagcserém elég jó így sokat ehettem mindig minden féle kaját. De 6 éve egy szálat sem mozgok. Így felszedtem 6,5 kg +. Az a baj hogy leginkább derékon alulra, combra és fenékre. Nem nagyon szeretem a tornát. Viszont futni imádok!!! A kérdés hogy hogy csináljam a futást? Figyeljem a kalóriát? Ha igen hány kalóriát ajánlott egy nap elégetni? 2 hónap alatt sikeres lehet ha a kaján is változtatok?


Egy hete gyalogolok futópadon hegymenetnek 35 percet, ami 400 kalória. Minden nap szoktam. Mennyire kellene növelnem?


2011. márc. 29. 17:19
 1/2 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem 178/66 L
2011. márc. 29. 17:20
 2/2 Bányai Károly ***** válasza:
Csak teljes testről tudsz zsírt veszíteni, testtájról külön nem lehet. Ha mindenhonnan elfogyott a zsír, akkor utoljára jönnek a derék alatti részek(de ez egyénenként változik, hogy mi a kritikus rész) .
2011. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!