Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a "fogyasztó program" így...

Ez a "fogyasztó program" így hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Akármilyen fogyókúrát, tornát próbáltam semmi. Ezért magamnak szedtem össze az alábbit:


Enni Norbi javaslata alapján 2-ig szénhidrát, gyümölcs, 2 óra után csak fehérje.

Mellette Norbi duci tréning 4-et és Zumbát csinálok itthon.


2011. ápr. 2. 22:41
 1/8 bix ***** válasza:

ahha. az ötlet jó. csak az a kérdés hogy 2 ig mennyi szénhidrátot viszel be...


napi 5-6 kis étkezés, lehetőleg alacsony szénhidrát tartalommal, minőségi alapanyagokból, sok zsírmentes hús, zöldség, max tk kenyér, fehér és társai kizárva, minden fehérlisztes cucc, péksütik, stb tiltólistán, csoki gumicukor és társai szintén... elég sokszor le lett itt írva, keress rá.


mellé mozgásnak bármi ami felküldi a pulzusodat, intervallumos futás, kerékpár, gyors séta (azért ez kevésbé hatékony...) és társai. a ducitorna nem hiszem hogy radikálisan válltoztatna meg, egy jó futáshoz képest kíváncsi lennék mennyi kalóriát éget el.


a titok nem norbi kezében van. gyorsítsd a kajáddal az anyagcseréd, egyél kevés szénhidrátot és mozogj sokat. ezt sikerült több könyvön keresztül körbejárnia...

2011. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajna a munkám időbeosztása olyan, hogy rendesen nem tudok ebédelni. Így reggelire, tízóraira, és ebédre 1 szelet teljes kiőrlésű kenyeret eszek, felvágottal, zöldséggel. A szelet nagyon vékony. Vagy tízóraira nem ezt, hanem gyümölcsöt.

Ugyanakkor délelőtt dolgozom sokat, délután már pihenősebb ülőmunkám van, ilyenkor nem is vagyok éhes. Ha igen, akkor eszek egy joghurtot, vacsira szigorúan fehérje van. Az édesség nem gond, nem mondom, hogy két hétben egyszer nem eszek meg egy szelet csokit, (csakis délelőtt, és csak ennyit! )de szerintem ez belefér.


A torna nekem gyenge pont, mert a futással a világból ki lehetne üldözni, nekem nagyon unalmas. Töltöttem már egy csomó tornás dvd-t, de volt hogy félig se bírtam megcsinálni, teljesen eluntam magam.

A duci tréninget meg a zumbát pont azért szeretem, mert mozgok, gyors, figyelni kell.

2011. ápr. 2. 23:03
 3/8 bix ***** válasza:
a kajád viszont cserébe szintén egysíkú és unalmas. ettől ne remélj sokat, a barnakenyérben is van szénhidrát, méghozzá egyszerű, naponta én azt mondanám hogy egynél többször nem kéne enni. dobozolj salátát, vágj bele idényzöldségeket, esetleg egy kis csirkesonkát, valamit ami feldobja, csirkemellet, satöbbi. de ez a monoton, egysíkú étkezés ez nem lesz jó hosszú távon sem. fel kell pörgetni az anyagcseréd, az pedig így nem fog menni.
2011. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a salátákat sajna nem bírom, megeszem a zöldségeket kísérőnek valamivel, de salátaként ha eszem, csak éhesbb vagyok tőle...
2011. ápr. 2. 23:09
 5/8 A kérdező kommentje:
zöldség helyett gyümölcssaláta?
2011. ápr. 2. 23:12
 6/8 bix ***** válasza:

gyömölcsel is csínján kell bánni, elég sok szénhidrátot tud tartalmazni jópár. lehet húst is enni, és mellé köretnek zöldség, de a kruplit pl felejtős, a rizs is így, mert ezekben is előfordul előszeretettel a ch.

nem azt mondom hogy gyümölcsöt ne egyél, de én nem ennék naponta többször gyümölcssalátát fogyó közben...

2011. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem naponta többször, mondjuk tízóraira....
2011. ápr. 2. 23:16
 8/8 A kérdező kommentje:
egyébként köszi a segítséget!
2011. ápr. 2. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!