Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Napi 60percet...

Mit tegyek? Napi 60percet aerobikozom 16-a óta. Már nem is fáradom ki közbe csak izzadok, de annyit, hogy a sivatag nem lenne többé száraz ha elmennék oda! (remélem értitek)

Figyelt kérdés
A 60perc ebből áll: R.Réka add önmagad 1 (első 20perc) add önmagad 2 (első 20perc) és napi 20perces részből a combos rész! Jah és a héten kihagytam hétfőn, kedden és szerdán! Nah most, ha nem fáradom ki, akkor is fogyok? Vagy mégis mit tegyek? 10-12kg-nak kéne lemenni, de 8-nak is örülnék:D! Mellette 90naposozok (mikor nem tornáztam azon a 3napom bűnöztem :S)! Emelni nem tudom a 60percet, a suli miatt meg baby szitterre is járok és így is mire hazaérek és utánna még aerobik, reggel meg 4:30-kor kelni kell! Emelni max márc. végén ápr. elején tudok!
2009. febr. 28. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem ismerem a kazettát, de elképzelhető, hogy azért nem fáradsz el, mert már elég fitt vagy, hogy végigcsináld a 60 percet. Én se fáradok el automatikusan minden edzés után. Ha izzadsz, az sztem nagyon jó jel, én is szoktam, elvileg a fogyasztóövek is erre épülnének.

Nem tudom, ha túl sokat izzadsz azért kérdezz rá egy fitness oktatónál, vagy orvosnál, nem vagyok benne biztos, hogy az izzadás a végletekig egészséges..

2009. márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriát akkor is égetsz el ha nem fáradsz ki. Sztem csináld tovább nyugodtan, így is hatásos.
2009. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!